1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba!!

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde REDCAP tarafından 17 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. REDCAP

REDCAP

İsim:
    YAVUZ YILMAZ
    Değerli Akvarist arkadaşlarım,

8 yaşında hayvanları çok seven bir adım daha ileri gidince babası gibi deniz aşığı bir kızım var.Depomuzda 100 Lt lik bir akvaryumumuz vardı kızımın yoğun istekleri üzerine tankı canlandırmaya karar verdik.Bu vesileyle naçizane öğrenme aşamasında ki bilgilerimizle foruma üye oldum.Adım Yavuz YILMAZ.Görevim icabı Konya'da yaşıyorum.Konya Havaalanında görev yapıyorum.Eminim forumda güzel dostluk ve paylaşımlarımız olacaktır. Hepinize saygılarımla,

2. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Cevap: Merhaba!!

Aramıza hoş geldiniz Yavuz Bey. Benim de bir kızım var ama daha 2,5 aylık. Gerçi akvaryuma merakla bakıyor, e tabii kan çekiyor :) Aklınızdakileri buradan bizlerle paylaşabilirsiniz. Ve tabii ki sormak istediğiniz her türlü soruya cevap bulabileceğiniz doğru adrestesiniz. Tekrar hoş geldiniz der güzel paylaşımlar dilerim.

REDCAP bunu beğendi.
  3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Hoşgeldiniz Yavuz bey, keyif almanız dileği ile...

REDCAP bunu beğendi.
  4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hoşgeldiniz aramıza, inşallah şirin kızımız akvaryumu sürekli olarak hobi edinir ileride.

REDCAP bunu beğendi.
  5. REDCAP

REDCAP

İsim:
    YAVUZ YILMAZ

Bu sıcak karşılama için teşekkür ederim.Kızınıza Allah uzun ömürler,sağlık ve sıhhat versin.Eminim çok güzel zaman geçireceğim bir foruma üye oldum.

Saygılarımla,

6. REDCAP

REDCAP

İsim:
    YAVUZ YILMAZ

Teşekkür ederim.Akvaryum gibi güzel bir hobisi olacağına eminim ancak hayalleri çok büyük.Hayalinde eve duvar büyüklüğünde bir tuzlusu akvaryumu kurmak var.Dilerim ileride öyle rahat bir ekonomik durumu olur ki hayalini gerçekleştirir ve babasıda tam karşısına koltuğu,yatağı atar... :heyo:

7. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Aramıza hoşgeldiniz Yavuz bey ,keyifli paylaşımlar dileriz.Umarım şirin yiğenimiz için hep beraber güzel bir kurulum yaparız.

REDCAP bunu beğendi.
  8. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız

Aramıza hoşgeldiniz.Burada güzel bir kurulum yapacağınıza eminim.

REDCAP bunu beğendi.
  9. iuzunok

iuzunok

Yer:
    Ankara
    İsim:
    ismail uzunok

Yavuz bey hoş geldiniz. Eminim ki buradaki arkadaşlar her konuda yardımcı olacaklardır.

10. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Yavuz bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Yazınızdan anladığım kadarıyla tuzlu su kuracaksınız. Öncelikle tuzlu su kurulum bölümüne bir konu açıp elinizdeki akvaryumun resimlerini ekleyin ve bilgileri ona göre verelim.

REDCAP bunu beğendi.
  11. REDCAP

REDCAP

İsim:
    YAVUZ YILMAZ

Fatih Bey,

Teşekkür ederim.Kızımın hayalinden bahsetmiştim.110 Lt lik içinde 3SP ve 3BP olan ufak bir tankım var zaten.Ancak elbetteki tecrübelerinizden ve bilgilerinizden herzaman faydalanmak beni mutlu edecektir.Bazı amatörlüklerimiz var elbetteki.Bunlarıda sizlerin sayesinde atlatacağıma inanıyorum.

Saygılarımla,

ozgun_cyprus bunu beğendi.
  12. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Hoşgeldiniz Yavuz bey. Gördüğünüz üzere size yardım etmek için gönüllüyüz :)

REDCAP bunu beğendi.
  13. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Aramıza hoş geldiniz.Keyifli bol paylaşımlar dilerim.:cicek:

REDCAP bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş