1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba ;

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde sadangur tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldiniz Meltem Hanım, keyifli paylaşımlar.

2. sadangur

sadangur

İsim:
    şadan gür
    Bağımlılık yapsın böyle faydalı şeyler , hiiiiç zararı yok :)
    Balıklarımı ve tanklarımı seyrederken duyduğum huzuru çok seviyorum , öğrenecek ve paylaşacak çok şey var , daima burada olacağım... :basardim:

3. sadangur

sadangur

İsim:
    şadan gür
    Teşekkür ederim Temel bey , isminize dair bir sorum olacak size , Karadenizli misiniz ? Benim babam Trabzonlu ...

:horon:

4. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Altispinozalar -maaşallah naz: - çok dayanıklı balıklardır... Dayanıklık ve estetiğin bir arada olduğu nadir balık türlerindendir bence...

Yüksek nitrata nerede ise diğer tüm balıklardan çok daha dayanıklıdırlar... Yalnız bölgecidirler ve kavgaları biraz şiddetli olabilir... Yaralanma olduğuna şahit olmadım hiç ama ne zaman kavgalarına denk gelsem yüreğim ağzıma geliyor... :)

Siz de iki tane varsa akvaryumu şimdiden bölmüşlerdir, kuzey-güney ya da doğu-batı diye... :D Bende iki tane oldukları dönemde bir tanesi akvaryumun kuzeybatısını ve diğeri de güneydoğusunu sahiplenmişti... O zaman akvaryumun tam ortasında bir adet Echinodorus osiris vardı... Onun etrafında cenk ederlerdi... Kazanan her zaman güneydoğu beylerbeyi olurdu... :D

Bugün-yarın Bursa Sucul Alan Çıkarması konu başlığını açacağım... Eşimin kardeş, dayı ve kuzenleri ile çıktığımız bir yolculuktu... Belki tanıdıklarınız olabilir içlerinden...

5. sadangur

sadangur

İsim:
    şadan gür
    Resimleri bekliyorum o halde ... :)

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Trabzon Bostepe'liyim Meltem Hanım. İsmimden Demiroğlları ailesinde tam 22 tane var. Ne yapacaksınız ölen büyüklerin isimlerini takma alışkanlığı olmuş bizimkilerde. :F

7. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Heralde Temel Hocam Trabzonu ilk kuran kişinin adı Temel idi... Geleneğiniz dolayısı ile de Temel ismi arta arta geldi... hesaplamalarıma göre 2054'te tüm Trabzonlular'ın adı cinsiyetlerine göre ya Temel ya da Fadime olacak... :D 2187'de de Türkiye'deki herkesin... :D

Arada Avrupa Birliği'ne girersek yalnız isimleriniz "Basic" olarak değiştirilecekmiş... :D

8. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    :F :D

9. sadangur

sadangur

İsim:
    şadan gür
    Bizimkiler de Trabzon Arsin den , bana hiç kısmet olmadı oraları gidip görmek , babam der di hep sizi götürüp gezdireceğim memleketimi diye ama 40 gün önce kaybettim babamı :(
    İnşallah emekliliğimizde gidip görmek kısmet olur oraları...

10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Başınız sağolsun. :(

İnşallah gidip gezmeniz nasip olur.

11. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Allah gani gani rahmet eylesin.... Geride kalanlara uzun ömürler versin... Başınız sağolsun Meltem Hanım...

12. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Başınız sağolsun Meltem abla, Allah kalanlara sağlık versin, mekanı Cennet olsun.

13. sadangur

sadangur

İsim:
    şadan gür
    Allah razı olsun arkadaşlar , yüce rabbim tüm sevdiklerimize uzun ve sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah...

14. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Allah cc. gani gani rahmet eylesin.

15. sadangur

sadangur

İsim:
    şadan gür
    Amin , inşallah , Allah razı olsun..

16. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Amin

17. sadangur

sadangur

İsim:
    şadan gür
    Sağolun , bu arada ilanımı düzenlediğiniz için teşekkür ederim ... :) :cicek:

18. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Rica ederim, eksik bilgi kaldıysa siz altına bir mesaj daha geçin ben tekrar düzenlerim, üyeler için mesaj düzenleme süresi 12 dakikadır

19. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Meltem abla,aramıza hoşgeldiniz.
    Bursa güzel yerdir.Bende güzel anıları mevcut okul yıllarımdan.

20. sadangur

sadangur

İsim:
    şadan gür
    Bursa sevenleri görmek ne güzel , hoşbuldum ablacım...Belki bir gün Bursa toplantısı düzenleriz ve tanışma imkanı buluruz , hem siz de Bursayı yeniden görmüş olursunuz... :helalolsun:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş