1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde kaan07 tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Arkadaşlar ben bu foruma yeni üye olmadım ama takılmıyordum, artık bir bakayım dedim İnşallah alışırım. Diğer siteler gibi değil biraz karışık, çok bilgi var.
    Herkese selamlar şimdiden İnşallah aile gibi oluruz bu forumda.

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Kaan aramıza hoşgeldin burası zaten bir ailedir foruma zamanla alışırsın zaten, buradaki sıcak ortamı ve bunca değerli bilgiyi başka yerde bulmak kolay değildir bence bizimle biraz daha fazla vakit geçirmelisin ;)

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Aramıza hoşgeldin Kaan. :cicek:

Türkçe yazım ve imla kurallarına biraz daha özen gösterirsen memnun oluruz. ;)

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Merhaba Kaan Bey, diger sitelere benzemiyor bilgi fazla demisiniz. Sanirim bu size karisik gelmis. Bilgiden zarar gelmez ve bilgi az olursa karisik olmaz diye bir soylem yanlis olur. Gece ve gunduz bu bilgiler guncel olarak hazirlandi, biz once bize layik sonra da size layik platfom olusturmak istedik. Bilgi fazlaligindan sikayet yerine faydalansak daha dogru olur sanirim.

Keyifli paylasimlar...

Cep mesaj, imla klavyeden...

5. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Çok teşekkür ederim ben sitenin birinde 24 saatimin 17 saatini o sitede geçiriyodum ama beni engellediler bilip bilmediğim bir nedenden dolayı. Bende dedim inşallah bu siteye bir yararım olur dedim ve girdim siteye javascript:void(0);

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Her platform kendi işleyişinden sorumludur ve herkesin kendi platformundaki tutumundan sorumludur. Boş ama fazla mesaj sayısındansa, içi dolu mesajları her platform görmek ister. Tabi bunun yanında site düzeni için imla kuralları önemlidir. Ancak bizim için bunlardan daha önemli olan sevgi ve saygıdır. Sevgi ve saygının olduğu yerde zevk almak daha kolaydır.

Tabi size bir eleştiride yapacağım, yaş itibariyle buna hakkım var.

Açtığınız başlığın adı açtığınızda ' mrb' idi...Sizin fazla bilgiden karışık bulduğunuz platform için sizi bu açıdan yadırgamadım. Anlaşılan sözünü ettiğiniz forumda bu şekilde rahat davranmaya alışmışsınız ve bu genel mesajlarınıza yansıyor.

Biz bize selam verirken 'mrb' şeklinde değil bu cümleyi tam yazmaya erinmeyecek paylaşım kalitesini yakalamaya kesin kararlıyız. ;)

Sevgiler...

7. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Tabikide bende bu siteye neden geldiğimi söledim bencede bu sitede sevgi saygı var ama geldiğim sitede bu yoktu :)

8. hasanacar

hasanacar

İsim:
    Hasan Acar
    Siteler büyüdükçe ve yöneticiler doyuma ulaştıkça yöneticilerde vurdumduymazlık hastalığı uyanışa geçer :)

9. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Evet bu site öyle bir siteki ne bilim çok hoşuma gitti, yani kimseyi kırıcı konuşulmuyor vs vs. İnsanlar forum özel üyesi olmak için uğraşıyor ama yok böyle birşey. Sen bilgini paylaşırsın onlar bakar ya beğenir ya beğenmez.

10. sedatceyhun

sedatceyhun

İsim:
    Sedat Gezer
    Hoşgeldiniz.

11. Rockanday

Rockanday

Hoşgeldiniz.

12. MYTHDIVER

MYTHDIVER

Hoşgeldiniz.

Sayfayı Paylaş