1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde buse tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. buse

buse

Selam ben Buse 17 yaşındayım.Olcay Aksu'nun yeğeniyim.Küçüklükten beri balıklara çok ilgim vardı ama akvaryumum yoktu.Ama yakında güzel bir akvaryum kurmayı düşünüyorum.Tabi dayımın yardımlarıyla. :) Şimdilik aranızda bilgi edinip bilinçli bir akvarist olarak başlamak istiyorum.Beslemek istediğim en güzel türlerden biri olan yunus balığı :)

Hepinize saygılar...

2. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Merhaba

Aramıza hoşgeldiniz Buse hanım. Yunus besleme isteğinize hiç şaşırmadım. Eminim ki Olcay abinin soyundaki herkes yunus beslemek istiyordur. Sen meraklanma Buse kardeşim. Olcay abi gibi bir dayın var arkanda sırtın yere gelmez. Aramızda güzel zaman geçirmen dileklerimle. Tekrar hoşgeldin.

3. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Merhaba

Merhabalar tatlım hoşgeldin.

Sana güzel bir akvaryum kurmadan önce burada balıklar hakkında biraz bilgi edinip tecrübe kazanacaksın. Formumuzu fırsat buldukça gez. Ve konuları oku. Burda akvryum ve balıklarla ilgili tüm aradığın bilgilere ulaşacaksın. ;) Bu hobinin öyle herzaman gördüğün gibi balıklara sadece yem atmayla bitmediğini anlayacaksın.Yani Ali enişten gibi sadece yem etıp başka hiçbirşey yapmayan ve hergün balık öldüren bir akvarist olmayacaksın. :)

Sevgiler.

4. buse

buse

Merhaba

Teşekkür ederim Hüseyin bey... :)

5. buse

buse

Merhaba

İnşallah Olcay dayı bana yardımcı olduğun için teşekkür ederim.Ali eniştemden de çok istedim bana yardımcı olması için ama kendiside bir şey bilmiyorki bana yardımcı olsun :) :)

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Merhaba

Ali enişten anca balıklarım öldü Olcay bana yenilerini ver demeyi bilir. :D

Sen takma kafana.Sana güzel bir akvaryum kuracağız. ;) Ama tabi önce eğitim şart. :)

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Merhaba

Hoşgeldiniz Buse Hanım, Olcay varken ailede iyi bir hobici olmamınız neredeyse imkansız gibi. Başarılar dilerim.

8. taygun

taygun Guest

Merhaba

Aramıza hoşgeldiniz Buse Hanım,

Olcay çevrenizdeyken bize gerek yok ama siz yine de burada kalın. :cicek:

9. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha
    Merhaba

Olcay Hocam sağolsun beni buraya ve hobiye kazandıran insandır ve tanıdığım en gözü kara akvaristlerden biridir. :) Ben şunu biliyorum ki Hocam ailedense gerisi teferruat.O sizi hobide uçuracak,şişirecek ve patlatacaktır. :F Katılımınızın daimi dileğiyle. :) Keyifli paylaşımlar. :cicek:

10. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Merhaba

Buseye küçük bir akvaryum kurduk. Şimdilik 5 mavi 5 sarı yavru prenses besliyor. Balıklar büyüdüklerinde 1e 4 d bırakıp gerisini çıkartacağız akvaryumdan. Kurulum aşamasında resim çekmedik. Zira biraz aceleye geldi. :) Karşıya gittiğimde akvaryumun resmini çeker eklerim.

11. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Merhaba

Keşke resim çekip paylaşsaydınız hocam. Ama sağlık olsun. Resimleri mutlaka bekliyoruz.

12. farukocak55

farukocak55

Merhaba

Hoşgeldiniz Buse Hanım.
    İyi eğitimler şimdiden.Olcay abinin tabiriyle...

Sayfayı Paylaş