1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde savcı tarafından 15 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. savcı

savcı

İsim:
    Şenol AVCI
    Arkadaşlar merhaba,
    Kızımın isteğiyle önce küçük bir akvaryumla başladık.Sonra baktım ki bana da iyi geliyor.Sonra akvaryumu biraz daha büyüterek devam etmeye karar verdim.Keyifli...

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldiniz Şenol Bey, iyidir iyi gelir akvaryum. Kararında ilgi ve gereksiz aşırı harcamadan kaçınarak uzun zaman keyif alabilirsiniz.

Keyifli forumlar dilerim...

3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Şenol bey hoşgeldiniz.İnanın bu hobinin sonu yok diyebilirim.Yakın zamanda akvaryum tanıtımınız bekliyoruz.

4. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan
    Evet bende bu hobiye önce küçük bir akvaryumla başladım sonra biraz daha büyüttüm daha sonra daha da büyük akvaryum aldım ama artık yeter:stop: heralde ama bilemiyorum. Belki bi tane daha alırım.:F Bu arada foruma hoş geldiniz burada balıklarınız ve göz zevkiniz için gerekli her şeyi bulabileceğinize eminim güzel bir site. :)

5. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Akvaryum portalı ailesine hoş geldiniz Şenol bey.. Akvaryum büyültme konusunda herkes imkanlar ve ev el verdiği sürece gidiyor.. Siz ne kadar ileri götürdünüz acaba :) Yada gelecekte dahada büyütme düşünceniz var mı ?

Sayfayı Paylaş