1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde kupeli tarafından 14 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara
    240 lt. tatlı su tankımı "Hayat Mavide" diyerek tuzlu suya dönüştürme isteği ile yanıp tutuşup, interneti alt üst ederken bu portalı keşfettim. Bir kaç gün inceledim, üye oldum ve ilk mesajımıda atıyorum. Mavi hayata geçerken soracak ve paylaşacak çok şeyim olacağını düşünüyorum. Herkese iyi forumlar dilerim.

2. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL
    Cevap: Merhaba

Aramıza hoş geldiniz Hakan bey; soracağınız her soruya üstadlarımızın samimiyetle cevaplandıracağına emin olabilirsiniz. Kızmazsanız Profilinizde soyisminizide yazarmısınız. Ayrıca elinizdeki ekipman bilgilerinide bizlerle paylaşırsanız çok daha detaylı fikir sahibi oluruz ve yorumlarımız daha sağlıklı olur. Umarım gönlünüzdeki tankı kurarsınız. Sağlıklı bir tank dileğimle.

3. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Hoş buldum Bekir bey. Soyismim Küpeli fakat profilime eklemeyi beceremedim :) Tuzlu suya geçişle ilgi ayrı bir konu açmayı planlıyorum. Mevcut ekipmanlarımı ve sorularımı orada paylaşmayı düşünüyorum. İyi dilekleriniz ve hoş karşılamanız için teşekkür ederim.

The_ReligiouS bunu beğendi.
  4. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

Öncelikle hoşgeldiniz. Bende aynı sizin gibi belli bir süre araştırma yaptım ve burada karar kıldım, pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Bir an önce tuzlu su kurulumu konunuzda görüşmek dileğiyle.

5. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Aramıza hoşgeldiniz Hakan bey.Umarım en kısa sürede kurmayı düşündüğünüz akvaryumunuzun kurulum aşamalarında tekrar birlikte oluruz.

Soy isminizi profilinizi düzenleme butonuna tıklayarak girebilirsiniz.

6. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Hakan bey aramıza hoşgeldiniz. Nasıl bir akvaryum düşündüğünüzü ve sorularınızı ayrı bir kurulum başlığı açarsınız ve hayırlısıyla başlarız kuruluma...

7. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Aramıza Hoş geldin Hakan abi.Keyifli bol paylaşımlar dilerim.

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hoşgeldiniz Hakan Bey, keyifli paylaşımlar dilerim. Sağlıklı sorunsuz ve fikirlerle geliştirilen mavide hayat haklısınız.

9. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Hakan Bey hoşgeldiniz,keyifli paylaşımlar dileriz.Umarın istediğiniz gönlünüzdeki kurulumu yaparsınız.Takılacağınız konularda değerli üstadlarımız elinden gelen tüm yardım ve desteği verecektir.

10. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR

Merhaba;

Soyadınız eklenmiştir forumumuza hoş geldiniz :)

11. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Hoşbuldum. Teşekkür ederim.

12. METİN SUVAR

METİN SUVAR

İsim:
    METİN SUVAR

Hakan bey,aramıza hoşgeldiniz.Keyifli forumlar, sağlıklı balıklar dilerim.

13. harun_99

harun_99

Yer:
    Van
    İsim:
    harun

Hoş Geldin Hakan Abi :cicek:

14. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Hoşbuldum arkadaşlar.

15. fisherman06

fisherman06

İsim:
    Halil Sadi

İnşallah istediğiniz tankı kurarsınız, zor bir işe girişmişiniz umarım sonucu başarılı olur.

16. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara
    Çoook uzun bir aradan sonra tekrar merhaba.
    İlk mesajımı yazdığımdan bugüne 5 sene 2 ay , son mesajımı yazalı da yaklaşık 3 sene geçmiş. İşlerin yoğunluğu ve evde sürekli ilgi isteyen, enerjisi hiç bitmeyen, kıpır kıpır bir canavar nedeni ile portala ve mavi hayatıma veda etmek durumunda kalmıştım. Hayırlısı ile şimdi sıfırdan kurulum yapmaya niyetlendim ve heveslendim. Beni tanıyan , tanımayan, hatırlayan , hatırlamayan herkese yeniden merhabalar.

veysel ve YMR_AY bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş