1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhaba

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde srknyzfr1 tarafından 20 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. srknyzfr1

srknyzfr1

İsim:
    SERKAN YILMAZ
    Ad;Serkan
    Memleket;İzmir
    Bulunduğum Şehir; Erzurum
    İş;Memur
    Yaş;28

Ben 10 yıldan fazla tatlı su akvaryumu besledim,artık tuzlu su akvaryumuna merak sardım.Bu yüzden kolları sıvamış durumundayım ve hemen hazırlıklara başlamak istiyorum

Dün gece forumunuza üye oldum,ve başlangıç niyetinde olduğum için sürekli forumunuzu baştan sona okumaktayım.Ama bir takım korkularım var bu yüzden tanışma bölümünde kendimi tanıtmak ile beraber bir kaç görüş yazmak istedim.Şu an erzurumda olduğum için hali ile denize kıyısa olan bir şehir değil,forumunuzdaki ilgili konu başlıklarında marmara deniz suyu,Ege vb. söylemler okudum.Bir tuzlu su akvaryumu kurmak için illaki deniz kıyısı olan şehirde mi ? ikamet etmek lazım.Son olarak kafamı kurcalayan şey, ben asker olduğum için zaman zaman evde bulunamıyorum (1-2 gün) tuzlu su akvaryumu,tatlı su akvaryumuna göre tabiki 2-3 kat daha fazla ilgi ister.Bu durumda olan birisi olarak,deneyimli arkadaşlardan öneri mahiyetinde bilgi almak isterim.Şimdiden teşekkürler...

Saygılarımla

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Merhaba

Hoşgeldiniz sefa getirdiniz. Tuzlu su akvaryumu kurmak için elbette denize kıyısı olan şehirde olmak gerekmiyor. Marmara deniz suyu benim bir merakım sonucu ortaya çıkardığım bir tuzlu su kurulum şeklidir. Ancak akvaryum esnafımız aracılığı ile suni tuzlar satın alınarak son derece sağlıklı akvaryumlar kurulabilmektedir ve zaten genel hobide yaygın olan kurulum şeklide budur.

Akvaryumu 2-3 gün yanlız bırakmak sorun değil. Kurulum konusu açılırsa olması gereken basit unsurlar üzerine orada yazışılır inşallah.

3. srknyzfr1

srknyzfr1

İsim:
    SERKAN YILMAZ

İlgilinize çok teşekkür ederim.Umarım iyi bir başlangıç ile beraber uzun vadeli bir süreç yaşarım.

İyi Çalışmalar,Hoşçakalın...

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Aramıza hoşgeldiniz Serkan bey. Umarım hayalinizdeki kurulumu sorunsuzca gerçekleştirirsiniz. Bu arada Erzurum un neresindesiniz ? Bende askerliğimi orada yapmıştım. :)

5. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Serkan bey hosgeldiniz. Keyifli paylaşımlar sağlıklı bir kurulum dilerim.

6. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Serkan bey hoşgeldiniz. Bende sizin gibi deniz olmayan bir şehirdeyim. Tatlı su akvaryumumu deniz akvaryumuna çevirme çalışmalarım devam ediyor. Keyifli ve sorunsuz kurulumlar dilerim.

7. Yılan Avcısı

Yılan Avcısı

İsim:
    Üzeyir demir

Serkan bey aramıza hoş geldiniz.Tuzlu su konusunda üstadlar size yardımcı olacaktır.

8. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Aramıza hoşgeldiniz Serkan Bey. Keyifli paylaşımlar dilerim...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş