1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhabalar/ Kıırmızı Karınlı Piranha Hakkında

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde okben tarafından 20 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. okben

okben

İsim:
    okan oğuz
    Merhaba arkadaslar,

Portala yeni üye oldum... Ben de akvaryum isine yeni giriyorum, kırmızı karınlı pirana beslemek istiyorum.. İstanbul'da yaşıyorum.. Acaba nereden bulabirim kırmızı karınlı piranaları ???

Birkaç balıkcıya gittim, artık gelmiyor onlar dedi... bir de ortalama fiyatları ne kadar ??? Şimdiden yardımlarınız icin tesekkür ederim....

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldiniz, keyifli forumlar...:ay:

Pygocentrus nattereri sanırım söz ettiğiniz balık. Etçil ve aşırı agresif bir balık. Zaten her zaman sık karşılaşılan bir balık değil. Denk gelen veya gören arkadaşlar varsa yazarlar sanırım. Bir de bu türün yasakllığı konusu var, bilmiyorum serbest mi.

3. okben

okben

İsim:
    okan oğuz
    HoşbuldUk, forumda gayet yararlı bilgiler var tüm arkadasların ellerine saglk..Yanlış bilmiyorsam dogal yasam yerlerinden yurt dısına cıkısları yasaklanms balıkların...Fakat bir yerden bulmam lazım, özellikle İstanbul içi bilgisi olan arkadaslar varsa yardımlarını bekliyorum...

4. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Ben geçtiğimiz aylarda forum istanbuldaki pet shopta gördüm. Ancak şuanda varmı bilmiyorum

Birde sahibinden.com adresindende bir bakarsanız ilan verenler olabilir

5. okben

okben

İsim:
    okan oğuz
    Sitesinde birkaç ilan var, msj attım ama dönüs olmadı.. Bir de fiyatları baya abartmıslar orda...

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 19 Haziran 2015

Sayfayı Paylaş