1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhabalar Zgrkaralar

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde zgrkaralar tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Aslında postbitle ilgisi var ancak vbulletin 4 muhabbetinde otomatik eklediği için biz postbit e eklenecek yeri editledik zaten onunda style ismide blog_postbit-vsvs diye geciyordu :)
    Ama hallettik:)

Evet onu hallettik ancak bir sorun var bu postbiti siz hazırlamışsınızda mesela Ben:Özgür KARALAR yazıyor ancak altındakiler cıkmıyor firefoxta onun çözümü içinde birşeyler bakın bence :)

2. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Postbitteyi o olayı bu şekilde değiştirisek düzelecek diye düşünüyorum
    PHP:
    <div class="eti_postbit"><dt><vb:if condition="$post['field5']"Ben: </dt> <dd> {vb:raw post.field5}</dd></vb:if></div>
    <
    div class="eti_postbit"><dt><vb:if condition="$post['field10']">Yer: </dt> <dd> {vb:raw post.field10}</dd></vb:if></div>
    <
    div class="eti_postbit"><dt><vb:if condition="$post['field9']">Cinsiyet:</dt> <dd>{vb:raw post.field9}</dd></vb:if></div>

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine sağlık deneyelim bakalım düzelecek mi? Teşekkürler...

4. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Postbit Legacy ile ilgisi yok.. Olsaydı, kodu legacy den değiştirirdik.

Yazdığınız kodlarda;

<div id> yi girdiğiniz an, zaten tablo kısmında neler olması gerektiği, CSS e bağlı olarak çalışıyor. Div ID yi girdikten sonra neden DD ve DT listeleme taglarını yazdığınızı anlayamadım?

Temel abi şimdi özel mesaj ile, sorunun sadece explorerda şehir ve cinsiyet bilgilerinin görünmediğini yazdığı an kavradım sorunu.

Bu, profil alanı yöneticisinden basitçe aktif edilen bir sorun zaten.
    Yardımlarınız için teşekkürler yine de, siz sorun olduğunu yazın, ben hallederim.

Teşekkürler.

zgrkaralar bunu beğendi.
  5. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Sorunları gördükçe yazacağım zaten merak etmeyin ;)

YIKIKTEMO ve Erman Pehlivan bunu beğendi.
  6. zgrkaralar

zgrkaralar

İsim:
    Özgür KARALAR
    Cevap: Merhabalar Zgrkaralar

Baya zaman oldu güncelleyelim :) www.zgrkaralar.com un temasını değiştirdim bu arada anca bunlar oldu işte :)

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Daha güzel olmuş Özgür tebrikler.:ay:

8. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin

Bir ben şöyle bir blog yapamadım uzun soluklu. İmrendim doğrusu. Bir tane var, pilliblog.com diye. Fakat devamını getiremedim. Günlük 350 ziyaretçi ile seyir halinde hala. Bir gaz lazım bana, kişisel bir karalama defteri istiyorum.

Sayfayı Paylaş