1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhabalar

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde TalhaBLC tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. TalhaBLC

TalhaBLC

İsim:
    Talha Balci
    Selamın aleyküm aranıza yeni katıldım uzun yıllardır deniz akvaryumu merakı olan ama yaşı dolayısıyla maddi özgürlüğü olmadığı için bu hayalini gerçekleştiremiyen hayvan sevgisiyle dolu bi hobiciyim yaklaşık 1 yıl önce maaşımdan kenara ayırdıklarımla tatlı su akvaryumu yaptım ve ciklet beslemeye başladım 1 defa yavrulayan anaçlarım öldüğünde dünyam yıkılmıştı ama vazgeçmedim şimdi onlardan kalan yavrularım anaçlaşmaya başladı bu daha zevkli ve keyif verici oldu ama geçenlerde kendimi metrocity avm'de bulunan devasa akvaryumun başından 1-2 saat alamayınca deniz akvaryumuna olan hayranlığımın bastırılmadığını anladım araştırma yaparken forumdaki bilgi alış verişi dikkatimi çekti ve işte aradığım sıcak ortam burası dedim yapacağınız ve yaptığınız tüm bilgilendirmeler için herkese şimdiden teşekkür ederim. ( Beni saatlerce başına kitleyen o efsane akvaryum ve benim minik akvaryumum ) DSC_0141.JPG

SAYGILAR...

Ekli Dosyalar:

Ahmet Kaşlü, YIKIKTEMO ve ka2n bunu beğendi.
  2. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Merhabalar, aramıza hoş geldiniz :)

3. TalhaBLC

TalhaBLC

İsim:
    Talha Balci
    Hoş Buldum :)

4. Erdal

Erdal

Hosgeldiniz dogru yerdesiniz

TalhaBLC bunu beğendi.
  5. TalhaBLC

TalhaBLC

İsim:
    Talha Balci
    Hoş buldum erdal bey şuan 2012'de yağmur hanımın tatlı su akvaryumunu tuzlu su akvaryumuna döndürme çabalarınızı okuyodum sanırım bu ilerlemeler doğrultusunda benimde işim görülecek.

Akvaryum ölçülerim 70*35*40-45 civarı

YMR_AY ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoş geldiniz, inşallah umduğunuz ve hayal ettiğiniz akvaryumu kurarsınız.

7. TalhaBLC

TalhaBLC

İsim:
    Talha Balci
    Bu kadar yardım sever bir ekip bulduğuma çok mutluyum açıkcası sizce ebatlar yeterlimidir Temel bey.

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ebatlar imkan meselesi biraz da. Bu ebatlarda deniz akvaryumu olmaz denemez. Bu yüzden önemli olan ebatları bilmek, sistemi, filtresini bilerek canlı yükü oluşturmak ve bakımlarını buna göre yapmaktır.

Tanışma konusu olduğu için detayları acacağınız kurulum konusunda tartışmak daha keyifli olur.

TalhaBLC bunu beğendi.
  9. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hoş geldiniz.

10. TalhaBLC

TalhaBLC

İsim:
    Talha Balci
    Teşekkürler Veysel bey hoş buldum

veysel bunu beğendi.