1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhabalar

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde larkicenkral tarafından 28 Haziran 2020 başlatılmıştır.

1. larkicenkral

larkicenkral

İsim:
    Yiğit
    2 günlü taze hobiciyim 3 muhabbet kuşum ve kedilerim var ama balık bakmak şimdiye nasipmiş çocukken pazardan japon balığı alırdım ve fanusta beslerdim 1 hafta yaşamazdı bile o yüzden cesaret edemiyordum şimdi bi komşumuz 45lt diye tahmin ettiğim bi akvaryum hediye etti bende 3 tane japon balığı aldım bunların türü nedir ? 4w 400lt iç filtre haricinde başka ekipmanım yok yem olarak petshopta şeffaf pakette satılan siyah minik yemlerden günde her balığa 1 tane veriyorum almam gereken hayati bir ekipman var mıdır ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. larkicenkral

larkicenkral

İsim:
    Yiğit
    son durum resim de görüldüğü gibi bu iç filtre balıkların yüzmesini zorlaştırır mı ? onun haricinde ufak çakıl taşlarıda ekledim akvaryuma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Kumu salínım yapmayan bir kum ile değiştirin. Silis kum olabilir renkli ne varsa atın.
    Mümkünse filtreyi daha verimli bir filtre ile değiştirin. Su değişimi haftada bir yapın.
    Kum ince taneli olsun Japonlar kumu ağzına alıp tukurmeyi sever.

Sayfayı Paylaş