1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhabalar

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde HeRo_57 tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. HeRo_57

HeRo_57

Merhabalar ben Çağlar Aydın ARISOY Sinopta yaşıyorum forumunuzu bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim yaklaşık 8 senelik hobistim. Elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacam sizlerde bana yardımcı olmaya çalışırsanız sevinirim. :)

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Merhabalar

Hoşgeldiniz Çağlar Bey, keyifli paylaşımlar. Karşılıklı faydalanma temennimizdir. ;)

3. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Merhabalar

Çağlar bey hogeldiniz,
    Keyif dolu paylaşımlar dileklerimle.

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Merhabalar

Çağlar bey aramıza hoşgeldiniz. :cicek:

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Merhabalar

Hoşgeldiniz Çağlar bey, keyifli forumlar.....

6. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Merhabalar

Hoşgeldin Çağlarım. Umarım güzel vakit geçirirsin. :)

7. HeRo_57

HeRo_57

Merhabalar

Çok teşekkürler sizlerle tanıştığıma memnun oldum.

8. taygun

taygun Guest

Merhabalar

Hoşgeldiniz Çağlar Bey,

Sinop denince aklıma hep şu küçük balıkçı ve kayık maketleri gelir. :)

9. HeRo_57

HeRo_57

Merhabalar

Tamer bey vakit bulursanız gelin gezdireyim size sinopu geçrkten hayran kalırsınız eğer doğayla iç içe yaşamayı seviyorsanız.

10. taygun

taygun Guest

Merhabalar

Teşekkür ederim. Çok naziksin. Benim buradan bir komşum da Sinop'lu. Onlar da her yaz bizi davet ederler ama bir türlü kısmet olmadı.

11. HeRo_57

HeRo_57

Merhabalar

Belki bu yaz kısmet olur hem akvaryumlarımı yakından görmüş olursunuz hemde sağı solu gezdiririm 3.5 senedir sinopta olmama rağmen buralarda bilmediğim yer yok gibi .

12. taygun

taygun Guest

Merhabalar

Hayırlısı. Ben sizin şehrinizi ve çevre illerini çok merak ediyorun. Batı Karadenizi yani.

13. HeRo_57

HeRo_57

Merhabalar

ben geçtiğimiz yaz ailecek batı karadeniz turu yaptım hoşumuza giden yerlerde bi gece konakladık çok eylenceli geçti yollar zorluyo ama insanı ben arabadan inip yoldaki kayaları kenara çekmek zorunda kaldım batı karadeniz sahil yolunda düşünün ama çok güzel yerler var mutlaka gidin görün derim :)

14. taygun

taygun Guest

Merhabalar

İnşallah. Yollarda kayalar varsa o zaman önce bir jip alayım da öyle çıkayım yola. :D Hatta jipi arabının arkasına bağlarım. Lazım olunca kullanırım. haha:

15. HeRo_57

HeRo_57

Merhabalar

:F :F neden olmasın denemeye değer gibi gözüküyo kaya dediğime bakmayın büyük taş parçaları diyeyim 20-30 kd arası kaldırıp kenara ite bilrisiniz ayrıca bizimde jipimiz yok normal binek otomobilimiz var :D çok zorlamadı yollar ama viraj sürekli yokuş in çık bi taraf uçurum baya bi eylendiriyo (kişisel görüşüm) tabi bu benim için geçerli bu durumdan sizler ne kadar keyif alırsınız onu bilemem. bnm bide amatörce uğraştığım serbest dalış işi var batı karadenizi gezmek istememin asıl sebebi av yapmaktı ama gittiğimiz mevsimde aşırı yağıştan dolayı sel olmuştu o selde suyu aşırı derecede bulandırmıştı göz gözü görmüyodu bu amacımı gerçekleştiremedim sizinde böyle hobileriniz varsa ona göre yağışsız kurak mevsimleri tercih edin :)

16. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Merhabalar

Aramıza hoşgeldimiz.Keyifli vakitler..

17. HeRo_57

HeRo_57

Merhabalar

Teşekkür ederim

18. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Merhabalar

Çağlar Hoşgeldin kardeşim iyi forumlar. Sinopa yazlari tatile giderim, Akliman tarafina çok geldim gerçekden görmeye değer yerler. saygılar:gif

19. HeRo_57

HeRo_57

Merhabalar

saol murat hoşbulduk sinopa geldiğinde haber evr bişeykilde görüşelim herkeze kapım sonuna kadar açık :)

20. CAYİT

CAYİT

İsim:
    CAYİT
    Merhabalar

Hoş geldin çağlar bey iyi forumlar benim memlekette sinop toprağımsın

Sayfayı Paylaş