1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhabalar

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde Zeybek09 tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. Zeybek09

Zeybek09

İsim:
    Ayberk ÇİMEN
    Merhaba arkadaşlar forumunuza yeni katıldım.Adım Ayberk yaşım 14 bu sene yeni liseye başlamış bulunmaktayım.Hobiye başlayalı 1.5 ay kadar oldu 25 Litre Betta ve 115-60-50 Boylarında akvaryumumdada 3 Adet 5cm boylarında Astronot balığım var.:dikkat:Hepinize Sağlıklı Balıklar dilerim:)

2. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Ayberk hoşgeldin aramıza. :) Tanklarını merak ettim umarım en kısa sürede tankını bizimle paylaşırsın. Sana da sağlıklı balıklar dilerim. aramıza tekrar hoşgeldin.

3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Ayberk hoşgeldin aramıza, akvaryumlarının tanıtımı için umarım bizi fazla bekletmezsin.

4. Zeybek09

Zeybek09

İsim:
    Ayberk ÇİMEN
    Hoş bulduk.Aslında Betta tankımda tank deyil 25 Litrelik koca bir saklama kapı.Maksat bardak dan kurtarmak olsun diye yaptım bunu içindede sadece midye kırığı kum ile dedemin bahçesinden edindiğim küçük bir dal var.115 60 50 Akvaryumumdada Şu aralar çok fazla sorun yaşamaktayım kendi yapımım Dış Filitrem su kaçırmaya başladı silikonlamamıştım silikonlamayada korkuyorum malum Sista marka silikon bulamadım.Sizlerinde bu konuda görüşlerini bekliyorum.:(

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldin Ayberk. :ay:

6. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Slikon markası sista olması şart değil. Antibakteriyel olsun ve sakın mastik tarzı bir yapıştırıcı kullanma. Şeffaf slikon olsun, iyice kurut, dezenfekte etmelisin sirkeli su ve tuz ile, sorun olmaz diye düşünüyorum. Normal yapı slikonu ile ilk aldığım akvaryumun arka camını slikonlamıştım. 3 gün kuruttum ve 2 gün boyunca sirkeli ve bol kaya tuzlu suda beklettim. Ardından güzelce durulamıştım, sonra içinde 3 haftaya yakın balık besledim, sorun yaşamamıştım. Senin de yaşamayacağını düşünüyorum.

7. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Aramıza hoşgeldin Ayberk. Yapmış olduğun dış filitreni dıy bölümümüzde paylaşırsan o filitre üzerinde neler yapabiliriz diye uzun uzun fikir alışverişi yapabiliriz.:ay:

Erman Pehlivan bunu beğendi.
  8. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Aramıza hoş geldin

9. Zeybek09

Zeybek09

İsim:
    Ayberk ÇİMEN
    Saolun akvaryumumu ve filitremi en yakın zamanda paylaşırım.Bende fotoğraf makinası olmadığı için Ablacığım gelince ondan isterim.:foto:

10. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk
    Hoşgeldiniz . :ay:

Sayfayı Paylaş