1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Merhabalar,

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde VolkanUZ tarafından 16 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. VolkanUZ

VolkanUZ

Yer:
    Çanakkale
    İsim:
    Volkan UZ
    Merhaba arkadaşlar ben Çanakkale'den Volkan. Öğrenciyim, yaklaşık olarak 3 aydır bu hobiyle haşır neşirim, Melek beskliyorum uzun süredir forumu takipteydim üyelik bu güne kısmetmiş,
    Meleklerimden 1 kaç kare ekleyeyim ;

Kullandığım yemler : TetraBİTS , JBL Discus Granuled, Sera GVG Mix, TetraMiN, Tetra PRO ve Suprilina Yosun Tabletleri'nden bir diyet uygulamaktayım.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hoşgeldin Volkan. Meleklerin melek gibi maşallah. :nazar: Sağlıkla aynı güzellikte devam ederler inşallah.

3. VolkanUZ

VolkanUZ

Yer:
    Çanakkale
    İsim:
    Volkan UZ
    Hoşbulduk , iyi dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah hepimizin balıkları ayı güzellikte devam eder.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Volkan hoşgeldin,melek'lerinin maşallahı var.Birde akvaryum'unun genel görüntüsünüde yayınlarmısın.

5. VolkanUZ

VolkanUZ

Yer:
    Çanakkale
    İsim:
    Volkan UZ
    Bir Video ekleyeyim birde istek üzerine tankın genel görünümü :)
    [video=youtube;h7jQok_6ozk]http://www.youtube.com/watch?v=h7jQok_6ozk&feature=player_embedded[/video]

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Genel görünüm istedik ama akvaryumun içi boş çıktı Volkan. Biraz derelerde dalış yap deniz yerine de kütük, taş vs çıkar akvaryuma. :F Dekor ilavesi ve arka fon lazım akvaryuma gibi.

7. VolkanUZ

VolkanUZ

Yer:
    Çanakkale
    İsim:
    Volkan UZ
    Bilerek eklemedim ya discus a döneceğim yada bu çiftimin yavrularını bu tankta geliştireceğim bitki dekor vb. ozamana bıraktım.

8. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Aramıza hoşgeldin Volkan. Keyifli paylaşımlar dilerim.toka:gif

9. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Volkan aramıza hoşgeldin. İkinci meleğim, bu portaldan bir akvarist arkadaşıma hediye ettiğim half black (yarım siyah) meleklerden. Ender bir türdür kendisi. Her petshopta bulunmaz. Discusa döneceksin anladığım kadarı ile, bence discusa geçmeden evvel bol bitkili yumuşak ph lı bir ortam hazırlamaya başlamalısın. Yani discus bakacak olsam, öyle yapardım. :) Karar senin tabi ki, sağlıkla besle mevcut ve gelecek olan canlılarını. Aramıza hoşgeldin tekrar.

10. VolkanUZ

VolkanUZ

Yer:
    Çanakkale
    İsim:
    Volkan UZ
    Teşekkür ediyorum, discus kararımdan vazgeçtim, çok iyi bitkili bir tank hazırlayığ melek yavrularımı o tankta büyüteceğim. Hoşbulduk.

Sayfayı Paylaş