1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Mersin İçi Satılık İceman Yavruları

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde naklov500 tarafından 16 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. naklov500

naklov500

Yer:
    mersin
    İsim:
    volkan yıldırım
    İceman yavruları 16.03.2013 itibariyle 1.5 aylıklar... 25 tane kadar var tanesi 1 lira, aslında parasında bile değilim ısıtıcılı havalandırmalı bir akvaryumunuz olsun o da kafi..

Ekli Dosyalar:

vanlyy bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Su dan ucuz hayırlı satışlar...:)

vanlyy bunu beğendi.
  3. naklov500

naklov500

Yer:
    mersin
    İsim:
    volkan yıldırım
    Valla para da istemiyorum uygun akvaryumu olan alsın götürsün kardeşim.Devamı yolda nasıl olsa, akvaryumcuya verecem olmazsa

vanlyy bunu beğendi.
  4. timucin

timucin

Yer:
    mersin
    İsim:
    timucin senkule
    Başka akvaryum um olsa alırdım :)

Hayırlı satışlar.

5. naklov500

naklov500

Yer:
    mersin
    İsim:
    volkan yıldırım
    sağol kardeşim, olursa birgün başka akvaryumun bende de yavru olursa seve seve veririm sana :D

6. cihan3335

cihan3335

Yer:
    Mersin (İçel)
    İsim:
    cihan DEMİR
    Mersin de yaşayıp ta akvarist olmanı gönülden kutluyorum. Akvaryum hobisi konusunda sıkıntılı bir memleketteyiz doğruyu söylemek gerekirse. Bende Mersinde ikamet ediyorum. Mersin bu konuda çok geride ve bir kaç bilinçli akvaryumcu ile idare ediyor...
    İceman yavruların hala satılık mı diye soracaktım. Satılık ise irtibata geçelim... Hayırlı akşamlar...

7. naklov500

naklov500

Yer:
    mersin
    İsim:
    volkan yıldırım
    İcemanleri akvaryumcuya parasız verdim arkadaşım,hatta bu ilandakilerden sonra bir yavru grubu daha verdim..Şu anda 9-10 kadar sarı prenses yavrum var 2 aylığı geçmişlerdir belki, şu anda susanoğlunda çalışıyorum. İstersen kendime 2 tane ayırıp kalanını sana verebilirim.. Tabi mersine dönüş yaptığım zaman gerçekleşir bu .:)

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 19 Mayıs 2015
  8. cihan3335

cihan3335

Yer:
    Mersin (İçel)
    İsim:
    cihan DEMİR
    Sağlık olsun arkadaşım... Tekrardan İceman yavruları alırsan haberdar olmak isterim. İlgin için teşekkürler. Sağlıklı balıklar...

Sayfayı Paylaş