1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Messenger Adresiniz Çalınırsa !!! Geri alabilirsiniz{ Resimli Anlatım }

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde ZeRo-x7 tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Önce : accountservices.passport net bu adrese giriyoruz arkadaşlar.

Karşınıza " Kullanılabilir dil seçeneği " menusu gelecek. Kullandığınız Msn Messenger dil seçiminiz Türkçe olduğu halde bu adımdan sonrasına yabancı dil kullanarak devam etmeniz gerekiyor.Ne yazık ki Türkçe desteği henüz yok. Biz İngilizce (İngiltere) linkine tıklayarak devam edelim.

Karşınıza " To get help, first select the service below that has an issue." baslıklı ekran gelecek "standart services" tablosundan yardım alacagınız servisi tıklayın. Biz "MSN Messenger" Servisini seçerek devam edelim.

Burada önemli arkadaşlar forumu eksiksiz doldurmanız bura mühim bir nokta

Karşınıza sorununuzu anlatacağınız son bir ekran çıkacak !!
    Bu ekranda 2 adet forum yer alıyor 1 numaralı forum yukarıda gördüğünüz gibi!! basit .

2 numaralı forumda ise yetkililerin sorununuzu anlayabilmeleri için bazı ipuçları vermeniz gerekiyor.

Örneğin : Ne tür bir internet bağlantısına sahip olduğunuz , nerden bağlandığınız , firewall kullanıp kullanmadığınız ,bu bilgileri resimdeki gibi tanımlayın. Sorununuzu anlatacak boş kutuya ise " My MSN Messenger account has been hacked by someone. Please help me ! " gibi bir mesaj yazın. Sakın buraya ama ben türküm Türkçe yazarım demen adamlar tınlamaz sizi silerler…

Sayfanın altında yer alan “Submıt” e tıklıyoruz ama unutmayın ki size bir task forum olduğu için bir numara verecekler bunu da not edin.

Evet olay bu bundan sonra size gelecek mail de doğum tarihiniz ay gün tarih ülkeniz gibi sorular gelecek ,bunları da yaptıktan sonra size mail bilgileriniz ulaşacak ..[/b]

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Çok yerinde ve faydalı bir paylaşım olmuş kutlarım. toka:gif Umarım bu sorunu yaşayan arkadaşlar bu anlatımla geri alır messenger adresini. burda:gif

3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Teşekkür ederim Temel abi. Alicaklar çünkü bu şekilde bende aldim ve çok kişiyede aldim. saygılar:gif

4. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik

Teşekkürler Murat abi.

5. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Peki Murat kardeş, benim önceki msn adresim başkası tarafından kullanılıyor şuan, bunu nasıl geri alırız?

6. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Paylaşım için teşekkürler Murat abi, iyi bir şey aslında. Ellerine sağlık.

7. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu

Murat abi yazilanlari uygula. Forumu doldur ilk msn alirken kayit ettiğin bilgileri soruyor onlari doğru yaz yeter sana tekrar 2 güne kadar maill gelcek bilgileriniz doğrudur yada yanlişdir. Yönlendircek eğer doğruysa sana maille bir link gelcek ve linke tıklayinca msn şifresini tekrar belirle dicek şifreni seciceksin. Ve artik msn şifresi sende :F

8. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU

İşte en önemli kısım burası,kayıt olurken verdiğiniz bilgileri doğru hatırlayamazsanız işiniz zor.
    Benim soyadımadım ve hotmail şeklindeki adresimin şifresini unuttum ve çok eski yani dial-up zamanından kalma idi ve büyük ihtimal ülke de Türkiye değildi,ne kadar yazışma yaptım sa da sonuçsuz kaldı.
    Sözün özü,kayıt anında girilen bilgileri tam olarak hatırlayamayanlar,başarısız olursa fazla üzülmeden yeni bir adres alsın,kafasına da fazla takmasın.

9. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Benimde isim ve soyadımdamdan oluşuyordu Serdar abi, gel gelelim hatırlamıyorum. Nerden baksan iki senedir adamın oğlu kullanıyor, msn adresimi, bir iki sefer mail attım, gevrek gevrektede cevap veriyor.

10. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Benim söylediğim adresi şu anda kimse kullanmıyor,kullanamıyor ama bilgileri eksiksiz veremediğim için şife resetleme izni vermiyorlar.
    İlginç bir kurum vesselam.

11. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Murat abi bende bir program vardı,bulabilirsem sana yollayayım. Senin eski msn yi patlatır geri alırız. burda:gif smiley18.gif

12. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Süper olur Olcay, bekliyorum........

Sayfayı Paylaş