1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Mini Akvaryum Tavsiyesi

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde İlkerDiyeBiri tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. İlkerDiyeBiri

İlkerDiyeBiri

Yer:
    Kırıkkale
    Arkadaşlar uzun zamandır hayalim olan kompakt tuzlu su akvaryumunu maddi imkansızlıklardan kuramadım. Elimde hala 13 litrelik küçük bir akvaryumum var.

Maddi olarak daha ucuz olan mini tatlı su akvaryumu almak istiyorum. Ortalama 20 L civarında, paket ekipman olarak, led aydınlatmalı, kendinden filtreli, yani her şeyi içinde nasıl bir akvaryum önerirsiniz?

Maddi olarak ta 150 TL civarında, marka olarak kullanan arkadaşlarımdan kaliteli olduğunu bildiğim Boyu marka 2 tane gözüme kestirdim fakat karar veremedim.

1. si Boyu ME-350 Led Aydınlatmalı Akvaryum - Bu akvaryum hem tuzlu, hem tatlı su olarak kullanılıyor mu? Bazı sitelerde o şekilde yazıyor.

2. si Boyu ZJ-201 Üstten Filtre Sistemli Mini Akvaryum - Bu sistemi de ilk defa duyuyorum. Üstten filtrenin özelliği nedir? Faydası yada zararı olur mu?

Bilgi verirseniz çok memnun olurum.

2. jildrime

jildrime

İsim:
    yıldırım çetin
    Haqos canyon box ta tercihlerin arasinda olabilir bir incele istersen

3. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    O ufak akvaryumlara 150 tl verene kadara aşağıdaki gibi bir sistem yapın, daha rahat edersiniz.
    60*35*35 cama cam tank 30 tl
    1 adet büyük boy çiftli motorlu pipo filtre(sessizdir, hava motoru almanıza gerek kalmaz) 25 tl
    2 adet philips tornado 6500 k tasarruflu ampül ve bağlantıları 20 tl
    O tankların verdiği herşeyi verir size ve yarı parasına çok daha geniş bir tankınız olur. Tercih sizin.

İlkerDiyeBiri ve corax bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş