1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Minik Japonlarım

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde metekksl tarafından 1 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. metekksl

metekksl

İsim:
    mete
    Foruma üye olalı bayağı bir süre oldu ancak tanıtım yapmak nasip olmadı bir türlü.Acemiliğin verdiği heyecanla direk malawi türüyle başladım hobiye.Tabi akvaryum ufak filtre yetersiz balıkların çoğunu kaybedince kalanları hediye edip japon beslemeye başladım.Şuan akvaryumda 5 balık bulunmakta sayısını arttırmayı düşünüyorum hacim 100 litre filtre f-103 ic filtre var yeterli gelir sanırım.Aslında dış filtre almayı düşünüyodum ama simdilik idare edicek sanırım 100 litre icin dıs filtre olarak jebo 825 düşündüm ama 100 litre icin uygun olurmu tam emin olamadım.Bunlarda benim ufaklıklar =)

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

2. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Cevap: Minik Japonlarım

Balık sayısı artırılırsa çok şirin bir akvaryum olacak. Japonlarınızı sevdim. Güzel kurulum tebrikler...

3. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN

Güzel japonlar.Tebrik ederim.Hüseyin abininde dediği gibi balık sayısı artınca daha hoş olacak.

4. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız

Aslanbaş çok hoşuma gitti.Balık sayısını arttıracağın için dış filtre almanı öneririm.

5. metekksl

metekksl

İsim:
    mete

Teşekkür ederim.Yavaş yavaş arttırıcam balık sayısını inşallah.İlk sefer kurduğumda gittim aldım bütün balıkları sonra 2 günde 3 tane kaybettim bu sefer daha özenli olmaya gayret ediyorum.Aslanbaş çok tatlı valla güzel bulursam alıcam 1 tane daha =) ryukin ranchu balongöz gibi değişik türlere denk geldikçe alıcam bakalım.

6. chib0000

chib0000

İsim:
    cem koc

Güzel bir tank özellikle arka fona bayıldım bence balık sayısını arttırma bunların büyümelerini bekle

Sayfayı Paylaş