1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Moli,Valifera,Plati Üretimi Yardım

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde By_KadircaN tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Arkadaşlar bende Valifera, Plati ve Moliler var.Karma olarak bir akvaryumda besliyorum.Ben akvaryumu alalı yaklaşık 2 hafta oldu ve balıklarımın hamile olabileceklerini düşünüyorum hamilelik belirtileri nedir arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Mesajınız düzenlenmiştir. Lütfen imla kurallarına uyalım.

2. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Velifera ve platilerde hamilelik kolay anlaşılır. Bu mollylerde biraz daha zordur. Hele balon mollylerde daha da zordur. Hamile balığın tıpkı lepisteslerde olduğu gibi karnı şişer. Balık yukardan bakıldığında ortadan enlemesine hafif şişkindir. Tabii bu zamanla büyüyebilmektedir ve bu şişkinlik balıktan balığa değişebilir. Velifera ve platilerde ayrıca karında siyahlık belirir. Ama silver mollylerde ve de black mollylerde siyahlık çok az belirir ya da hiç belirmez. Şimdilik aktarabileceklerim bunlar... Kolay gelsin.

3. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt

Teşekkürler Hüseyin Abi İnş. En Kısa Zamanda Benimde Bir Balığım Hamile Olucak :)

Sayfayı Paylaş