1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Moliler neden yavrulamıyorlar?

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde KaderiniSev tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Bundan 1.5 ay önce yavru aldığım moli patladı patlayacak son 15 gündür karnı kocaman ama neden yavrulamıyor acaba?

Ersin Serdar Çevik bunu beğendi.
  2. Ersin Serdar Çevik

Ersin Serdar Çevik

Yer:
    bilecik
    İsim:
    Ersin Serdar Çevik
    Resim Veya Video Olsaydı Analiz Edebilirdik,

Alparslan bunu beğendi.
  3. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Tamam abi çekip atıyorum.

4. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    resim bu abi değerlendirir misiniz acaba

5. Ersin Serdar Çevik

Ersin Serdar Çevik

Yer:
    bilecik
    İsim:
    Ersin Serdar Çevik
    Videoda Görüldüğü gibi damızlık baığın karnında siyahlık yok. sana söyle söyliyeyim bu tür renkteki balıkların vücut rengi beyaz oldugu ıcın karınlarındaki yavrular pek belli olmaz. bu balıkların hamilelikleri pek anlaşılmaz.Sadece karınları şişer ve hafif koyuluk görülür.Sen ana tankını bol bitkilendir ve balığının burada doğurmasını sağla.Yavrular doğum anında direk olarak kendilerine saklanacak yerler arayacak ve buralara saklanacaklardır.Sana tavsiyem bu...Umarım molin en kısa zaman da doğum yapar ve yavrularını hiç kayıp vermeden yetiştirirsin.

6. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    Abi o beyaz doğurdu 10 tane yavru yakalayabildim şuan biraz büyüdü sağlıklılar :D 2 liralık balıktan alınan yavrunun değeri pahabiçilemez bence :D diğer aldığım damızlıklar hamileydi bu balığın 2. doğuruşu yani bir akvaryumda üreme oluyorsa o akvaryum oturmuş demektir :D bu balıkların babasıda bellli :D

Sayfayı Paylaş