1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Molly hakkında yardım!

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde alyoer tarafından 20 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. alyoer

alyoer

İsim:
    Yasin
    Deniz akvaryumumun yanına akvaryumcuda görüp beğendiğim bir cins olarak moli balığı aldım ve 80Lt akvaryum yaptım balılarımın üçü hamileydi ve biri doğum yaptı yaklaşık 20 yavru var.Tankımın içinde yapay otlar vs. var bu balıklarla ilgili neler yapmam gerekir püf noktalar nelerdir bilgi verebilirmisiniz.Ne çeşit bitki koymalıyım yada bu yapay bitkiler yeterli olur mu çünkü yavrular aralarına saklanabiliyor.
    Saygılar...

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yapay bitkiler salinim yapabilir yavrular gelisi surecinde bundan etkilenir. Elodea anubias gibi kolay bitki turlerinden olabilir, tilki kuyruğu bitkisinin arasinda saklanabilirler bu bitkide olabilir. Tankta yapay bir malzeme bulundurmayin.

Bir adet yavruluk alıp yavrulari bunda buyutebilirsiniz.

3. alyoer

alyoer

İsim:
    Yasin
    peki bu söylemiş olduğunuz bitkinin bakımı zormudur zaten deniz akvaryumu canımı okuyor.Yakında komple tatlı suya dönecekmişim gibi duruyor.Hızlı cevabınız için teşekkürler.

4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Basit bitkiler bunlar.

5. alyoer

alyoer

İsim:
    Yasin
    Tamamdır o zaman ilk işim bunlardan temin edip tankımı doğal ortama çevirmek çok teşekkür ederim...

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş