1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Montauk Canavarı

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Lake Tanganyika tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    İnternette gazetelere bakerken ilginç bir şey gördüm ve paylaşayım dedim. Bu yaratığı görünce biraz araştırma yaptım ama pek birşey buladım. Bu yaratıkl ABD ve New york panamada görülmüştür. Gene araştıracağım birşeyler daha bulursam sizlerle paylaşıcağım.

Kanada’nın Ontario bölgesinde görüntülenen garip bir canlı ülkede korku yarattı.
    Daily Mail’in haberine göre, Ontaria’ya bağlı Kitchenuhmaykoosib kasabasında köpekleriyle birlikte yürüyüşe çıkan iki hemşire göl kenarında garip bir hayvan leşiyle karşılaştı.
    Köpeğin havlamaları üzerine bulunan canlının vüdudu siyah tüylerle kaplı iken, başı, yüzü ve ayakuçlarının çıplak olduğu görüldü.
    Bugüne kadar bilinen hiçbir hayvana benzemeyen yaratığın fotoğraflarını çeken hemşireler olayı anlatmak üzere kasabaya döndü. Ancak inceleme yapmak üzere olay yerine gelen yetkililer, yaratığın yerinde olmadığını gördü.
    Olay hakkında bilgi veren hemşireler, kuyruğu fare kuyruğunu andıran yaratığın ilk olarak köpekleri Sam tarafından bulunduğunu bildirdi. Hemşirelerin ifadesine göre, bir koku olarak suya atlayan köpek, yaratığın leşini sürükleyerek kıyıya getirdi.
    Hemşireler fotoğraflarını çekerek internete koyduğu yaratığa "Montauk Canavarı" adı verildi. Montouk canavarına benzetiliyor...

Buda 2 yıl önce ABD'de görülmüş.

ABD'de 2 yıl önce görülen leş için pek çok yorum yapılmıştı. Yaratığın "Atlas Okyanusu'ndaki gizli nükleer denemeler yüzünden mutasyona uğramış bir yaratık" olduğu öne sürülmüş ya da bunun bir reklam kampanyası için uydurulmuş bir haber olduğu gibi iddialar ortaya atılmıştı.

Burda İse New York'un Panam kıyılarında sahile vurmuş haberi.

New York'un Montauk bölgesinde görüntülenen ve bu sebeple Montauk canavarı olarak adlandırılan yaratığa benzer başka bir canlı Panama'da ortaya çıktı. Üzerinde saç ya da tüy bulunmayan hayvanın plastiğe benzeyen parlak bir derisi var. Ten renginin oldukça açık olduğu görünen yaratığın, vücudunun üst kısmı zayıfken beli oldukça geniş. Fotoğrafta görüldüğü üzere kanca gibi bir pençesi var. Yüz hatları insan ve dinozor karışımı olan bu hayvanın gözleri, dili, ağzı ve burnu oldukça net görüntüleniyor. Yaratığı bulan Panamalı gençler canavarı bir mağaradan çıkarken gördüklerini, korkup güvenliklerini sağlamak için saldırdıklarını belirtirken uzmanlar bu varlığın tüylerini kaybetmiş bir tembelhayvan olduğunu tahmin ediyor. Tembelhayvan, İce Age animasyon filminde baş karakterlerden bir tanesiydi.

New York Panama kıyısına vurmuş hali foto.

2. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Bune böyle ya.Biraz korkunç biraz ilginç.. saat:gif

3. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Doğrudur Kubilay, normal birşey ama ben uzaylılar tarafından geldiğini düşünüyorum çünki ilk olayda göl kenarında hareketsiz olarak bulmuşlar ve fotolarını çektikten sonra kasabaya inip insanları filan çağırmış oraya gittiklerinde o yaratık orada yoktu. Allah sonumuzu hayır etsin ne diyeyim başka.

Sayfayı Paylaş