1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Moorish Idol Son Dans

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bu güne kadar çektiğim en güzel ve özel akvaryumuma ait video bu oldu.

Bir eşinin daha olduğunu sanmıyorum. canım.gif Her ne kadar sonu bu kadar güzel bitmese de. canım.gif

İzlesene.com : Video - son dans

Sevgiler...

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Son Dans

Maşallah ya bu ne güzellik abi şimdi bu balık bizim tatlısu meleklerine benziyor buna da melek mi deniyor ? angel denilen bu mudur ?
    ayrıca müzik süper :)

3. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Son Dans

10 numara balıklar gerçekten , renklerde ki ve balıkta ki asalete bakın.. bu balıkların son durumu nedir Temel abi ? huh:

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Son Dans

Dans edenlerden hareketli olan yani aşağıdaki obez olan eski morish yeni geleni dansına ayak uydurmadı diye öldürdü. Canım çok sıkkın Volkan. Balığı akvaryuma ekledikten sonra 1 saat herşey mükemmeldi ama evden çıktım geldiğimde feci dövmüştü. Panda nemolar zaten bölge korumasında yumurtlama için ve sürüklendikçe bölgelerine girmiş ve onlarda vurmuş. Balık o kadar sağlamdı ki ancak bu şekilde ölebilirdi ve öyle oldu. canım.gif

İşte obezim...Konuşmuyorum onla şu anda küsüz. dil:

[​IMG] dil:

5. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Son Dans

Abi gerçekten üzüldüm :(

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Son Dans

Ben de üzüldüm Okan, ancak bu balığın bu kadar hırçın olabileceği aklıma gelmemişti açıkcası. Akvaryumuma bunca video çektim ve aniden bu dansı gördüğümde çok mutlu olmuştım. Öyle ki hemen kameraya sarıldım, gündüz olduğundan videoda pencere ışıkları o yüzden çıktı. Balığı eklemiştim her şeyin yolunda olduğunu görünce dediğim gibi sevindim ve gönül rahatlığı ile evden ayrıldım. Ancak dans sanırım tartma ve dengeleri ölçme dansıydı. Kısaca son dans. Halen akvaryumda bulunuyor Obez, akvaryumda angel balıkları var ama akvaryumun ağası moorish.

7. aqua_boy

aqua_boy

İsim:
    Cenk Sinor
    Son Dans

Moorish maceram çok kısa sürdü ama kesinlikle beslenmesi gereken bir balık . Chelmon ve Moorish'i beslemeden tankımı bozsaydım içimde kalırdı inanın . Gerçi french angel kaldı o ayrı konu :D

Temel Abi maşallah gerçekten . Acaba obez dediğin moorishin karnı yumurta dolu olabilirmi huh:

8. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Son Dans

Temel Abi valla bende üzüldüm. ağla:gif Ama sağlık olsun. Video da çok güzeldi bu arada...

Saygılar...

9. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Son Dans

Teşekkürler Hüseyin yorumun için. Cenk karnı dolu ama yumurta değil, tere, sarımsak, tetra bits, karides, brokoli ve nori o günün menüsüydü. Karnındakiler bunlar. Bu balığın iştağını ve yediklerini görseniz yorumunu direk şu olur, bu balık bunları nereye sığdırıyor. :F Akvaryumun ağası dediğim gibi şu anda, angel filan dinlemiyor posta koyuyor. Yanına eklemek istiyorum tekrar Moorish çünkü sürü balığı çok güzel görünüyor. Ama bu sefer eklersem en az 4 adet birden eklerim. Tek olarak asla. olma:gif

10. aqua_boy

aqua_boy

İsim:
    Cenk Sinor
    Son Dans

Valla sürü halinde de moorish gerçekten süper olur . Hiç sürü besleyen görmedim . Bazen gece rüyalarıma giriyo , aklımı çelmeye çalışıyo smiley18.gif

11. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Moorish Idol Son Dans

Cenk başlıkta da belirttiğim gibi bu video akvaryumuma çektiğim onca videolar içinde benim için en özel olanıdır. Bunun sebebi ise çok basittir. Bu görüntüyü ne kadar yabancı kaynaklı forum ve video sitesi varsa gezseniz dahi asla bulamazsınız. olma:gif Çok özel bir anda şansına yakalanmış nadide bir görüntü bana göre. Bu türü beslemekte ne kadar zorlanıldığını sen tecrübe ettiğinden iyi bilirsin. Oysa benim en büyük sorunum balıktan yana hep içindekilerin akvaryumu aşırı sahiplenmeleri olmuştur. Bunun sebebini birçok olguya bağlamak mümkün ama bu kadar kısa sürede bu sahiplenme hobici açısından gerçekten sıkıntı. Balık zormuş, yem almazmış gibi dertleri hiç yaşamıyor ama malesef hiç ummadığınız balık ummadığınız şekilde alakasız yeni eklenen türe musallat oluyor. Ancak bu türü sürü halinde görmek gerçekten özel olsa gerek. Sana bu konuda katılıyorum. Başlığa mesaj yazarak öne çektim ama hem senin mesajını geç gördüm hem de bu görüntüyü herkesin görmesinin iyi olacağını düşündüm.

İzlesene.com : Video - son dans

Sayfayı Paylaş