1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Moorish idol

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde cihan77 tarafından 30 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cihan77

cihan77

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    cihan çelik
    Çok sağlıklı, dolgun etli M boy moorish idol satılıktır, chelmonu ve yeni aldığım bellus angelı sürekli kovaladığı için maalesef istemeyerek satıyorum. bir tane daha butterfly aldıktan sonra tekrar tanka moorish eklemeyi de düşünüyorum bu arada. ancak şuan tanktan çıkması gerekli.

İştahı sağlığı çok iyidir.

Kuru, pul yem yer, nori , karides her türlü midye yer. sera fd brine shrimps, marine granulat ıvır zıvır her şeyi yer, bazen regal angelın bokunuda yediğini görmüşlüğüm vardır.

Fiyat 225 tl

moorish idol Videosu - Mynet SahneTv

istanbul içi teslim.

Nadir ve TencoMelih bunu beğendi.
  2. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Bu balık satılmaz yazık günah ,çok güzel maşallah.

cihan77 bunu beğendi.
  3. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Tankım sağlam olsaydı kaçırmazdım

4. TencoMelih

TencoMelih

Yer:
    Karabük
    İsim:
    Melih
    Gerçekten çok güzelmiş kurulu düzenim olsa bende kaçırmazdım Ateş abi senin tanka çok yakışır abi bence kaçırma

Nadir bunu beğendi.
  5. cihan77

cihan77

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    cihan çelik
    Maşallah diyelim gerçekten çok güzel tanktaki küçük balıkların hepsine efeleniyor kabarıyor değişik oyunlar yapıyor yani eğleniyor diyebilirm onlarla keşke biraz daha büyük olsaydı tankım :)

6. Nadir

Nadir

Yer:
    Karabük/SAFRANBOLU
    İsim:
    Nadir AYAĞ
    Güzel balık, akvaryum 6 aylık olmadan atılmaz herhalde. Üstat ne demiş; "Suyuna güvenmeyen talihine güvenmesin."

TencoMelih bunu beğendi.
  7. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    :nazar::nazar: çok güzel balık maşallah

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  8. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    MerhabaCihan moorish uzun zamandır düşündüğüm bir balık ama uzak durmamın sebebi yem alma problemi ...! Kaç zamandır sizde ve son güncel fiyatınız nedir

9. Zaferiksir

Zaferiksir

Yer:
    Manisa
    Resife uygun mu?

10. cihan77

cihan77

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    cihan çelik
    uygun ilk 1 dk için garanti veriyorum

harfuzmani, YMR_AY ve veysel bunu beğendi.
  11. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    şaka mı :)

12. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    Cihan , moorish in tanktaki balıklarını kovaladığını yazmışsın...! Tang , chromis , cardinal , wrasse , percula gibi balıklara ve soft mercanlara vuruyor mu ?

13. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Bu balık kimi kovalarsa kovalasın alınır ,hiç bir zaman kuru yem hatta yem alan idol bulamazsınız yeme alıştırmak için çok çalışmalısınız.

YMR_AY bunu beğendi.
  14. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Ah Teoman abim benden kaçmazdıda bellus angel benim tankımdada var.Kovalamasını dert etmiyorum haftaya izne çıkıyorum gözlemleme şansım olmayacağı için peşini bıraktım.

15. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    bu arada yerli ve yabancı forumlarda moorish türünün zoaları iştahla yediğini okuyunca moorish sevdasından vazgeçtim...... tankımda çok renkli ve nadir bir çok zoa var ve benim için balıktan daha değerliler.....
    teşekkürler Cihan ...

16. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    bu arada yerli ve yabancı forumlarda moorish türünün zoaları iştahla yediğini okuyunca moorish sevdasından vazgeçtim...... tankımda çok renkli ve nadir bir çok zoa var ve benim için balıktan daha değerliler.....
    teşekkürler Cihan ...
    teşekkürler Cihan ...

17. cihan77

cihan77

Yer:
    Istanbul, Turkey
    İsim:
    cihan çelik
    arkadaşlar inanın bu balığı akvaryuma ekledikten sonra zoa moa gözünüz görmez, onlara yem gözüyle bakarsınız :) şuan aslında bellusu kovalamayı bıraktı chelmonu karidese midyeye pek yaklaştırmıyor kendisi akvaryumun ağası durumunda.. ne atarsam yem hepsi benim zihniyetinde birazda satma sebebim bu öyle powder blue gibi takıntılı değil bellusu 3-5 gün kovaladı sonra unuttu..

ama dediğim gibi yem düşmanı, chelmon olmasa ve forceps fish alacak olmasam satmam kesinlikle.. ve tavalık olup çıksın istemiyorum çipura gibi :)

King Elvis bunu beğendi.
  18. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    Cihan kardeş , benim için de değerli ve gösterişli bir cins moorish ve hobiye başladığım günden beri almak istediğim tek balık , ama ilk endişem tankta çok yaşamaması ... ikincisi de tabiiki zoalarım canlarım ciğerlerim..:) sen şunun bir videosunu gönderecektin yem yerken ...

19. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    mrcbb.JPG mrcbb.JPG bubları yerse bende o moorish i buğlama yapar yerim ::))

Pennywise bunu beğendi.
  20. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    bu arada forceps fish, chelmon gibi butterfly türü balıklar aldığına göre marin akvaryumun var sanırım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş