1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Moscow Green Yavruları

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde fth-94 tarafından 16 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Merhaba,

Bugun 16 adet moscow green yavruları almış bulunmaktayım. 2 tankım mevcut birisi 65 litre bol bitkili diğeri ise 140 lt sadece 2-3 adet kayalar var. 65 litrede şuanda başka tür lepistesler mevcut. Şöylemi yapsam diyorum. 140 lt yede sadece moscow green yavrularını koysam. Damızlık olduklarında bitkili tanktaki tüm balıkları versem. Hamile olan moscow green dişilerini bitkili tanka alsam yavruladıklarında yine büyük tanka koysam nasıl olur ? Yada başka önerilerinizi varmı ? 65 litrelik bitkili tankımdaki balıkalrı pek satmak istemiyorum...

2. CAYİT

CAYİT

İsim:
    CAYİT
    Hayırlı olsun ..

3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    65 litreye aldığında kırlma olacaktır Fatih.

Bence moscow greenleri ufak bitkili tanka al büyüdükleri akvaryumda üresinler....

4. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Murat abi 65 litrede diğer lepistesleri filan vericeğim o şekilde olursa. Kesinlikle kırma olmalarını istemem. Safkan olarak devam ettireceğim soylarını.

murer bunu beğendi.
  5. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Bunun için de Murat abinin söylediğini uygulamalısın ki bence de mantıklısı odur. Hayırlı olsun bu arada...

6. keskinerkan

keskinerkan

İsim:
    Erkan KESKİN
    Fatih kardeşim öncelikle hayırlı olsun istersen 140 litrelik tankını bölebilirsin böylece diğer balıklarınıda satmamış olursun

7. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Saf bir ırk gerçekten çok önemli oluyor şuandaki tek hedefim saf bir ırk bulmak ama çok zor olabiliyor ya üreticiden en başta alacaksın yada akvaryum severlerden. Çok güzel olacağına eminim renklilik yerine tek ve gerçek bir tür. Konyada ise saf bir ırk bulmam çok zor sanırım balık bulurkende sizlerden yardım almam gerekecek. :) İnşallah yardılarınız sonucunda bende uygun birşeyler bulurum.

8. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Sorun halledildi arkadaşlar.

140 lt bitkili ve moscow green yavruları olucak. Irk bozulmadan devam edecekler inşallah :)

Sayfayı Paylaş