1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Motorum yeterli mi? Hw-603B

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde Kerimcapa tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Kerimcapa

Kerimcapa

İsim:
    Kerim çapa
    Merhaba benim yaklaşık 110lt akvaryumum var suyu sürekli sarı bir türlü berraklaştıramadım kullandığım motor dış filtre sunsun HW-603B model acaba yeterli gelmiyor mu? Balıklarım 4 adet ciklet

2. Erdal

Erdal

İçine karbon koydunuz mu ?

3. Kerimcapa

Kerimcapa

İsim:
    Kerim çapa
    Hayır orjinal malzemeleri var filtrenin içinde

4. Erdal

Erdal

Karbon ve elyaf koyun karbonu bir kaç gün sonra suyunuz berraklaşınca çıkarırsınız birde resim yollarsanız bi bakarız sorun kaynağı ne diye

5. ka2n

ka2n

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Kaan AYDINOĞLU
    Filtreniz yetersiz, 30-40 lt tanklara anca yetem bir filtre, ama karbon elyaf koyun erdal abinin dediği gibi, en azından berraklaşır biraz suyunuz.

6. Kerimcapa

Kerimcapa

İsim:
    Kerim çapa
    Elyaf var içinde ama karbon alıp denemem gerekiyor en yakın zamanda deneyip size bilgi veririm teşekkürler

7. Kerimcapa

Kerimcapa

İsim:
    Kerim çapa
    [​IMG] sarılığı resimde pek belli olmadı ama bide balıklarım çok saklanıyorlar benim odamda akvaryum okul olduğundan fazla kimse dolaşmıyor ondanmıdır

8. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Arka camda fon olmadığı için canlılar ürkek olabilir...

9. Kerimcapa

Kerimcapa

İsim:
    Kerim çapa
    Fon vardı ama zamanla yıprandı nemden parçalandı söktüm bende yeni almayı düşünüyorum

10. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Reklamcılardan tek tarafı yapışkanlı fon alabilirsin.Akvaryum suyunun berrak olmasını istiyorsan bulabilirsen lav taşı at.Laf taşı ciddi anlamda tatlı suda berraklık oluşturuyor.Karbon kullanarakta bunu önleyebilirsin.

Sayfayı Paylaş