1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Murat kardeşimize (Themurtt) geçmiş olsun

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde volkantr34 tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Dün gayet güzel sohbet ettiğim Murat kardeşimizden gece aldığım haberle , evine kendisi işteyken hırsız girdiğini ve bayağı bir eşyasının (ziynetler dahil) çalındığı haberini aldım.. Ben bayağı birşey söyledim o hırsızlığı yapanlarla ilgili ama burda söyleyemiyorum herkes anlamıştır zaten.. Tekrar kardeşimize geçmiş olsun der , giden mal olsun sana bişey olmasın diyerekte üzülmemesini temenni ediyorum..

2. kumkapılı

kumkapılı

Yer:
    küçükçekmece/cennet
    İsim:
    Doğan
    Büyük geçmiş olsun. gerçi mal canın yongasıdır derler ama can'a zarar gelmemesi gerçekten sevindirici inşallah en kısa zamanda çalınan eşyalar bulunur

3. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Çok çok geçmiş olsun allah başa vermesin :(

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Çok üzüldüm. :( Geçmiş olsun. ALLAH yanlarına bırakmasın.

Saygılar...

5. Neverlander

Neverlander

İsim:
    Abdullah Üüzümcü
    Murat Hocam, çok çok geçmiş olsun...

6. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Geçmiş olsun Murat Bey.

7. RuPTuR

RuPTuR

İsim:
    Cem
    Yeni meslek hırsızlık,Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın onları.Geçmiş olsun Murat Bey.

8. themurtt

themurtt

İsim:
    GÖKSEL DERİNPINAR
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Allah kimsenin başına böyle birşey vermesin. Evinize tanımadığınız birilerinin girip herşeyinizi kurcalaması, heryerine ayak basması ve evinizi darmadağın etmesi, inanın insanı eşyaların gitmesinden çok daha fazla etkiliyor. Hala kendime gelebilmiş değilim. Tekrardan çok teşekkür ederim. Volkancığım, böyle bir başlık açtığın için de sana ayrı olarak teşekkür ederim. Sağol kardeşim.

Saygılar...

9. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Tekrar çok büyük geçmiş olsun kardeşim giden mal olsun yerine koyarsın sağlığına bişey olmasın...

10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Murat Bey, ne diyelim bilemedim, gerçekten üzücü bir konu. Geçmiş olsun, mala gelsin cana gelmesin.

11. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Memlekette kanun yokki. Adam çalıyor çırpıyor yakalanıncada 45 gün yatıp çıkıyor. kızgın: Daha bıyıkları terlememiş tipler iki hırsızlıktan girip çıktıklarında ise içerden yeni çıktım ayağına ağır abi oynamaya çalışıyor. kızgın: İşin kötüsü birde içeri girip çıktıkları için gurur duyuyorlar. kızgın: Halbuki bizim zamanımızda biri hırsızlık vs gibi adi suçlardan içeri girdiğinde onu ailesi dahil herkes dışlıyordu. Şimdilerde ise bunu bir gurur kaynağı olarak görüyorlar. kızgın: kızgın: kızgın: Bu ülkede kanunlar hep köütünün yanında olduğu sürece hepimizin canı daha çook yanar. montz:

Murat kardeşim kusura bakma biraz konuyu dağıtır gibi oldum. Bazen vitesten atıyorum böyle.Ağzıma geleni söyleyeceğimde olmuyor burda.

Büyük geçmiş olsun.

12. themurtt

themurtt

İsim:
    GÖKSEL DERİNPINAR
    Teşekkür ederim Temel Abi. Diyecek de birşey yok, yapacak ta. Hayat devam ediyor. Canımız sağolsun.

Çok teşekkür ederim. Kusura bakacak birşey yok, çünkü bütün yazdıklarınız tamamen doğru. Yine Allah'a şükür ki eve giren veya girenlerle karşı karşıya gelmedik. İşte o zaman ne olurdu, onu bilemiyorum. Buna da şükür.

Saygılar...

13. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Murat hocam ben yaşadım o duyguyu insanın evine mahremine yabancı birinin uyurken girmiş olması insanı gerçekten kötü etkiliyor gecelerce sanki hırsız geri gelecekmiş gibi sabahlayarak uyumadan beklediğimizi biliyorum, polis geliyor parmak izi falan filan ama hepsi boş giden gidiyor sizde resmi evraklarınızı evinizden 200 m ötede yerlerden topluyorsunuz adam rahatça piyasada geziyor bir bakıyorsunuz üst mahallede bir bakıyorsunuz yan komşuda adamlar o kadar arsız

14. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Büyük geçmiş olsun.ALLAH(cc)hiçkimsenin başına vermesin.

15. themurtt

themurtt

İsim:
    GÖKSEL DERİNPINAR
    Ya sorma Emrah hocam. Canım eve gitmek istemiyor. Çok değişik bir psikoloji, ilk defa başıma geldi. İnşallah da son olur. Zaten yarın ilk işim eve alarm taktırmak.

Çok teşekkür ederim Özgür Bey. Tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. Sayenizde moralim biraz olsun düzeldi.

16. sedatceyhun

sedatceyhun

İsim:
    Sedat Gezer
    Bunlardan bir kaç tanesini taksim meydanın da sallandırmak lazım bak o zaman bir daha yapıyorlar mı? Şaka bir yana. Çok geçmiş olsun.

17. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Katılıyorum abi. Çok doğru söyledin. Acınacak haldeyiz. Gençlik nereye gidiyor ? :(

18. MertBalim

MertBalim

İsim:
    Mert
    Murat bey geçmiş olsun olan mala olsun size bişiy olmasın.

19. Desert Falcon

Desert Falcon

Öyle hırsızlar var ki kendisinin hırsızlık yaptığını bilen veya damga yiyen,hapisten çıkan hırsızlar... İnsanın gözünün içine utanmadan bakarlar.Sanki hırsızlığı o değil de biz yapmışız gibi başları dik yüzleri güleç...

Bunun burda yoksa diğer tarafta cezası var... Büyük geçmiş olsun.Olcay abi katılıyorum.Bizimde canımız aftan yandı çok büyük.
    Sen az yatıyorlar dedin ya ordan aklıma geldi...

20. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Az yatıyorlar nedir Şahin yatmıyorlar bile diyebilirim.Heleki yaşıda küçükse yakalandığında adliyenin bir kapısından girip diğer kapısından çıkıyorlar. Ve bunu bir sektör haline getirmiş bazı şerefsizler ise hep yaşı küçük çocukları bulaştırıyorlar bu işlere. kızgın: Geçenlerde haberlerde seyrettim. Daha 14 yaşında bir çocuğun değişik suçlardan 70 tane dosyası varmış. :hink: Yazık bu çocuklara bee. :( Ne diyeyim gençliği bu mezraalara kaydıranların Allah belasını versin. kızgın:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş