1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Muthis bir video

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde gbgonenc tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. gbgonenc

gbgonenc

İsim:
    H.Gökberk Gönenç
    Arkadaşlar başka bir forumdan bulduğum videonun linkini veriyorum.Sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.Üşenmeyin izleyin.
    Erik's 576l (152gal) Reef aquarium
    Saygılar.

2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Muthis bir video

Gerçekten harika bir video.. em34: Hd olunca sanki akvaryuma bakıyormuşum gibi hissettim.. Teşekkürler

3. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Muthis bir video

Temel hocam ne diyosun ? Sence nasıl olmuş bu akvaryum ? Kurulum başarılı mı ?

Ben söyleyecek bişey bulamıyorum da o yüzden sana soruyorum hocam. Bir bilsen de bir bilene danış demişler...

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Muthis bir video

Hüseyin akvaryum iyi kurulmuş ve muhtemel altında da iyi bir sistem vardır. İçindeki canlı yükü fazla değil bence. Türler de zor türler değil. Dekor güzel oluşturulmuş ve video kalitesi çok iyi.

Güzel akvaryum.

5. gbgonenc

gbgonenc

İsim:
    H.Gökberk Gönenç
    Muthis bir video

Temel abi videonunn bir bölümünde akvaryumun altı gösteriliyor.O yüzden tamamını izleyin üşenmeyin dedim.Gerçekten sağlam bir sistem var.

Saygılar.

6. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Muthis bir video

Tuzlu suya geçesi geliyo insanin. Bu baliklara bayiliyorum ama işde tuzlu akvaryum ben aşar hem bilgi hem maddi :D

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Muthis bir video

Sağlam bir sistemi olduğuna şüphe yok. Ancak ben canlıların bakım koşullarının nispeten kolay olduğunu ve canlı yükünün de az olduğunu düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş