1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Mutlu Yıllar Akvaryum Portalı Ailesi.

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde H.Kaya.Gemlik. tarafından 31 Aralık 2015 başlatılmıştır.

 1. H.Kaya.Gemlik.

  H.Kaya.Gemlik.

  Mesajlar:
  922
  Yer:
  Gemlik-BURSA
  İsim:
  Hüseyin KAYA
  [​IMG]
  Acısıyla tatlısıyla, hüznüyle sevinciyle, zaman zaman en sıcak sohbetlerin paylaşıldığı, zaman zaman ise küslüklerin yaşandığı koskoca bir yılı sayılı saatler sonra arkamızda bırakacağız. Ne yazık ki bir çok dostumuz, arkadaşımız, anne, baba, kardeşlerimiz bu sayılı saatleri göremeden aramızdan ayrıldı. ortalama 12 saat sonra yeni bir yıla 2016' ya merhaba diyeceğiz. Yeni yılın küskünlerin barıştığı, dostlukların pekiştiği, savaşların yaşanmadığı, tüm iyi dileklerin kabul gördüğü, sağlık, esenlik, mutluluk dolu bir yaşam sunmasını tüm içtenliğimle diliyorum. Mutlu yıllar Akvaryum Portalı ailesi.
   
 2. Oktay Kuştutan

  Oktay Kuştutan

  Mesajlar:
  546
  Yer:
  YunusEmre / Manisa
  İsim:
  Oktay Kuştutan
  Mutlu Yıllar ...
   
 3. ferhat01

  ferhat01

  Mesajlar:
  5
  İsim:
  ferhat karaca
  Mutlu yillar.
   
 4. MESUT_KERİM

  MESUT_KERİM

  Mesajlar:
  8.734
  Yer:
  ANKARA
  İsim:
  Mesut Arıkan
  Yeni yılınız bu yıldan daha hayırlı daha istediğiniz gibi geçsin Protal ailem :portaliseviyoruz:
   
 5. veysel

  veysel

  Mesajlar:
  15.662
  Yer:
  ankara (aydın)
  Hepinize mutlu yıllar.
   
 6. Herkese sağlıklı, mutlu, huzurlu, dileklerinizin gerçekleştiği yeni bir yıl dilerim :kucaklıyorum:
   
 7. hasan1958

  hasan1958

  Mesajlar:
  961
  Yer:
  Ankara
  İsim:
  hasan eksi
  Herkese mutlu, huzurlu ve sağlıklı yeni seneler.:)
   
 8. YMR_AY

  YMR_AY

  Mesajlar:
  10.112
  Yer:
  İstanbul
  temo25 Ben buralardayken yok öyle size huzurlu,mutlu yıllar falan.Daha çooookkkk başınızı ağrıtacağım, sorularımla bunalıma sokacağım.Tüm dualarınızın 2016 da bu kıza yolda yürürken tank neyin çarpsada ortalıktan yok olsa olacağından emin olduğum bir yıl diliyorum :D  yy.jpg
   
 9. ugurkeser.uk

  ugurkeser.uk

  Mesajlar:
  58
  İsim:
  Uğur Keser
  Herkese mutlu yıllar

  D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
   
 10. Alparslan

  Alparslan

  Mesajlar:
  20.046
  Yer:
  Kartal-İst
  İsim:
  Alparslan İşken
  2016 yılının Türkiye için umutlu, bereketli, 2015’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını herkes için sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini dilerim.
  Yeni Yılınız Kutlu Ve Mutlu Olsun...:)

  yeni12.jpg
   
 11. engin yazımcı

  engin yazımcı

  Mesajlar:
  59
  Yer:
  kastamonu
  İsim:
  engin yazımcı
  ailenizle bve sevdiklerinizle beraber mutlu , sağlıklı ,sevgi dolu bir yıl temennisiyle şansınız bol olsun...
   
 12. Ontheway

  Ontheway

  Mesajlar:
  2.924
  Yer:
  Kayseri
  İsim:
  Alper ALT
  Olumsuzlukları az, mutlu zamanları bol bir 2015 geçirmiş olduğunuzu umuyor, 8 pH'lı, orta tuzlu, fosfat fakiri, plankton zengini bir yeni yıl diliyorum:)
   
 13. Montimahir

  Montimahir

  Mesajlar:
  6.867
  Yer:
  Bursa
  Hüseyin abi yeni yılda seni daha çok aramızda görmek istiyoruz. Herkese mutlu, sağlıklı, bol tuzlu seneler.
   
 14. ismetsami01

  ismetsami01

  Mesajlar:
  123
  Yer:
  istanbul
  [​IMG]


  By Captain Barbossa
   
 15. suret

  suret

  Mesajlar:
  2.160
  Yer:
  istanbul
  İsim:
  Burak N
  Değerli arkadaşlar, yeni yıl yeni yıl diyoruz. Günler, aylar yıllar hızla tükeniyor, ömür bitiyor. Şu an belki birisi çok mutluyken bir başkası çok çile içindedir kim bilir.. Belki dünya hala dönüyorken, hepimiz hala hayattayken, bazılarımız bugünü, bu geceyi kutluyorken, yeni bir yıl dileği içindeyken ve yarının ne getireceğini bilmeden... Şu anda, şimdi yarınlarımız için bir şey yapabiliriz.

  Değerli arkadaşlar, yeni yıl size sağlık getirsin bol kazanç mutluluk getirsin gibi saçma sapan şeyler dilemeyeceğim. Çünkü biliyorum ki yeniş yıl'dan bunu dilememle, şu yazdığım klavyeden dilemem arasında hiç bir fark yok.
  O halde diyorum ki, bu eski ve kirli tozlu simsiyah klavyem size yeni bir yıl, temiz ve sağlık getirsin. Oldu mu? Olmadı.

  Biliyorum ki bir çoğunuz aklı başında insanlarsınız belki anladınız belki de bir açıklamaya daha ihtiyacı var.
  Değerli arkadaşlar. Dünya zulüm içindeyken, ve bu gece Cuma gecesi olmuşken, lütfen bir kutlama daha yapıp içkiler içip eğlenerek Rabbimizin şiddetini üzerinize çekmeyin. Kullandığımız takvim bu sene 2016 oluyor, 2016 sene önce İsa a.s. doğduğu zannedilen günü takvim olarak kabul etti bir takım diğer din mensupları. Ve doğumunu kutladıkları peygamberi de öldürdüler (Aslında doğumunu da ölümünü de tam bilemiyorlar) Bakın, bizim bu yılbaşı dediğimiz olay dini bir bayramdır. Ve tarihi büyük bir aldatmacadır.

  Bunu kutlayanlara benzemektense, onlarla bir arada dilirmektense göklerden yerlere atılmış olmayı tercih edeceğiniz gün gelmeden önce lütfen :

  LÜTFEN : Bu gece el açın ve dua edin, İslam toplumları için, kendi aileniz için, kendi ahiretiniz için. Ülkemizin hakikaten dört bir yanı felaketler içinde. Bizim ailelerimiz ve kendimiz de çöküntü içindeyiz. O halde neyi kutlamak? Hem de hristiyanlara yahudilere benzemek? Hem içki içmek, Allah'ın gazabını çekmek? Yapma dediğini yapmak ve yaparken de eğlenmek?

  Yeni yıl size bir şey getiremez, bir şeyi de götüremez. Aynen bu klavye gibi pasiftir. Size bir şey veren de, alan da, kaderi ve hayrı ve şerri yaratan da Allah'tır. O halde Lütfen: dua ediniz. Önce kendiniz için, sonra hepimiz için.
  Eğer bu güzel bir şey olsaydı bizim de peygamberimiz var, o tavsiye ederdi. O kutlardı. Peki o ne yaptı hiç düşündük mü acaba?

  Düşünelim mi bir dakika, bizim peygamberimiz yılbaşında ne yapardı? Peki hem de Cuma gecesine gelmişken?
  Peki balıklarınız için, akvaryumunuz için camdan, silikondan, skimmer'dan veya klavyeden bir şey mi dilerdiniz? Sağlık mutluluk mu isterdiniz? Balıklarınız için dua etmezmiydiniz?

  Selamlar...
   
 16. YMR_AY

  YMR_AY

  Mesajlar:
  10.112
  Yer:
  İstanbul
  Burak bey;
  Keşke sizde burada vakit geçirmek yerine bizlere önerdiğiniz gibi el açıp sabahlara kadar dua etmeyi seçseydiniz. İnsanların bir vesile bulup iyi dileklerini yazması size batmasaydı.Her yıl başı günü yaptığınız tavrın olumlu yönünüde bayram günleri yazdığımız mesajlarda gösterebilseydiniz.
   
  ka2n, H.Kaya.Gemlik., basma tulumba ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
 17. MESUT_KERİM

  MESUT_KERİM

  Mesajlar:
  8.734
  Yer:
  ANKARA
  İsim:
  Mesut Arıkan
  Burak boyle paylaşımlar yapmaya devam edersen engelleneceksin bunu ilk ve son defa söylüyorum. Haa dersen ki ben girmem bundan sonra ugurlar olsun....!!!
   
  ka2n, H.Kaya.Gemlik., basma tulumba ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
 18. suret

  suret

  Mesajlar:
  2.160
  Yer:
  istanbul
  İsim:
  Burak N
  Yazdıklarım bugüne kadar hep saçma şeylerdi hayal ürünüydü. 10101 olsun hahoha olsun... kimse ekalkıp da demedi ki Burak ne saçmalıyorsun burası ciddi insanların olduğu bir yer.. Kimse kalkıp demedi ki bu gibi şeyler yazacaksan engellenirsin.

  Müslümanlarİn olduğu bir ortamda el açın dua edin ve büyük harflerle LÜTFEN yazdığım için engelleneceksem, engelleyin lütfen. Burak bir üyelik kaybederse bir şey kaybetmez. Ama portal bir Burak kaybederse o geri gelmez..keyif senin. Pardon sizin, sayın yönetim.
   
 19. nhtkmn

  nhtkmn

  Mesajlar:
  839
  Yer:
  Kadıköy
  İsim:
  Nihat EKMEN
  Yeni yıl mutluluk, huzur, sağlık ve kimseye muhtaç olmayacak, kafayı da yedirtmeyecek kadar kazanç getirsin :)
   
  Düzenleme: 31 Aralık 2015
  ka2n, H.Kaya.Gemlik., basma tulumba ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
 20. Burak bey, yeni yıl olsun, yeni bir gün olsun, güneşin doğuşu, güneşin batışı olsun, hicri olsun, rumi olsun, alkollü alkolsüz olsun, nasreddin hoca olsun, noel baba olsun.... Kimin hakkı vardır kulu günahlarıyla sevaplarıyla yargılamaya? Ancak yukarıdakinin hakkı vardır... Bu tür mesajların çok yanlış olduğunu düşünüyorum, hem portal yapısında, hem koyu bir müslüman olarak, hem koyu bir Atatürkçü olarak, hem dün kuran okumuş biri olarak, hem şu an rakı içen bir trakyalı olarak, hem hayatını iyilik dürüstlük kul hakkına adamış biri olarak... Bu nedir ya? Hırıstiyan veya musevi bir çok arkadaşım var, saygı duyuyorum. Ben neye inanıcağımı çok iyi biliyorum, Hz. İsanın doğumu için 24 ünde kuran okusaydım ne derdiniz? (Malum toplantılara çok katılmış biri olarak yazıyorum) Ama mum yakmıyorum onlara uymuyorum... Portala yakışmıyor!!!


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  ka2n, H.Kaya.Gemlik., basma tulumba ve diğer 5 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş