1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

NİKON COOLPIX S3200

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Ankaraguclu tarafından 4 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. nemesistr

nemesistr

Yer:
    sakarya/istanbul
    İsim:
    eyup yayla
    Fotoğraf için de o şekilde bir ayar olmalı kardeşim Büyük ufak orta ve diye bir de kaliteyi ibare eden bir ayar olması lazım. Ordan onu düşürerek daha çok resim çekebilirsin.. Kullanım kalavuzuna bakıyorum kardeşim bulunca sana derim şurası diye ;)

ßy Mirac Küçükerdem bunu beğendi.
  2. nemesistr

nemesistr

Yer:
    sakarya/istanbul
    İsim:
    eyup yayla
  3. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Eyüp abi Ayarlarından baktım Resim Modu Yazan yer var 16M 4607x3456 dan 2m 1600x1200 E kadar yeri var 2m 1600x1200 ü seçtiğim zaman 1834 Fotoğraf çekiyor olarka gösteriyor 16M 4607x3456 yı seçtiğim zaman 93 Fotoğraf Çekiyor Gösteriyor.

nemesistr bunu beğendi.
  4. nemesistr

nemesistr

Yer:
    sakarya/istanbul
    İsim:
    eyup yayla
    Ordan ayarlayacaksın işte kardeşim. 640×480 yok mu peki ? Eğer yok sa daha da düşüremiyorsun demektir :/

5. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    640x480 var onda 5827 adet Çekiyor Gösteriyor. Peki Bunları Değiştiriyorumda Fotoğraf Kalitesi Düşmüyormu ?

6. nemesistr

nemesistr

Yer:
    sakarya/istanbul
    İsim:
    eyup yayla
    Evet kardeşim düşer hıhı. Eline bir obje al ve onu hem 4607*3456 hem de 640 *480 çek ve ikisini de bilgisayara at ve incele. Yakınlaştırmaya başladığında 640*480enin hemen bozulmaya başladığını fark edeceksin. 4607*3456 ise çok fazla yakınlaştığın zaman bozulmalar yaşayacağını göreceksin. He bu nerde işine yarar : baskı da. Ama dezavantajı bu büyük formatlar büyük yerler kaplar. Artık tercih sana kalmış. Ben kendi makinem de 4607*3456 bir üst seviyesinde çekiyorum..

7. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Tamam Sağolasın Eyüp Abi.

Sayfayı Paylaş