1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Naciz hane kendim imal ettiğim set

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde ENVER tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Tamamen kendi imalatım olan tanklarım değerli akvarist arkadaslarım ve abilerim gözünüze takılan herhangibir kusur ve eklenmesi gereken birseyler varsa lütfen beni değerli bilgilerinizle bilgilendiriniz.

Alttaki tank tanganyika olacak tropeus bakacağım düzgün bir koloni bulursam tank suan hazırlık asamasında.

Ekli Dosyalar:

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine sağlık cama cam akvaryum tarzını genellikle yavru odaklı akvaryum yürütenler tercih ediyor ve oldukça da bakım rahatlığı sağlıyor. Maşallah yavrularda çok güzel görünüyor.:nazar: Tropheus akvaryumu hayırlı olsun, dediğin gibi düzgün koloni çok çok önemli.

ENVER bunu beğendi.
  3. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
    Hayırlı olsun. Bence yerdeki tanka malawileri alın ya da alttaki tanka üst bölmeye taşıyın. Gelecek tropheusların yerde kalmaması gerektiğini düşünüyorum. Stres , bloat riskini ortaya çıkarabilir.

ENVER bunu beğendi.
  4. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Yerdeki tank 120*70*70 ölçülerinde, üstteki tank 100*40* 50 ölçülerinde. Malaviler o tanka cok alıştı, çatır çutur yavru veriyorlar. 2 dişinin daha agzı dolu suanda. Zaten şu anki akvaryumun yeri kimsenin pek ziyaret etmeyecegi bir yer. Balıkların stres olacaklarini sanmıyorum, tabi akvaryuma balıkları ekledikten sonra belli olacak. Zaten çarşamba günü İstanbula gidiyorum, Deep Sea Pet Center'a. Koloniyi ordan alacagım. 12 dişi 3 erkek seklinde, inşallah hayırlısı olur.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Deep Sea Pet Center hakkında bana bilgi verebilecek olan var mı acaba? Balıklarımı oradan almalıyım.

6. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    balıklarımı akvaryuma ekledim 3 e 12 fotoğraflarınıda en yakın zamanda paylasacağım

Sayfayı Paylaş