1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Nano Akvaryum 60x30x30 54lt

Başlığı 'Nano Reef Akvaryum Kurulumları' kategorisinde igvesm tarafından 16 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Maşallah abi yeni canlılar hayırlı olsun :nazar: akvaryum toparlanmış her şey güzel görünüyor...:)

igvesm bunu beğendi.
  2. igvesm

igvesm

Yer:
    Adana
    İsim:
    mustafa sevgi
    Akvaryumun son hali; yaptırdığım t5 aydınlatmayı çıkarttım yerine nano x2 led aldım çok memnunum ayarları kolay ve renk çok farklı görünüyor artık, kayaların fazlalığını çıkarttım balıklara yüzmek için yer açıldı, artık fazla mercan koymak istemiyorum, bulursam royal gramma, purple firefish ve firefish alıcam.
    Test değerleri:
    PH:8,5
    NİTRİT:0,02
    NİTRAT:1'in altında
    KH:7,7
    CA:435
    TUZLULUK:1024
    IMG_4514.JPG IMG_4517.JPG IMG_4613.JPG IMG_4556.JPG IMG_4569.JPG

TencoMelih, YMR_AY, Montimahir ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  3. igvesm

igvesm

Yer:
    Adana
    İsim:
    mustafa sevgi
    Akvaryumun son hali.. mercanları azalttım, balık sayısını arttırdım, kayalar coraline kapladı nihayet.birkaç tane balığım akvaryumdan atlayıp öldüğü için de akvaryum üzerine alüminyum köşeli file yaptırdım sorun kalmadı.

Ekli Dosyalar:

ttolay, color manıa, TencoMelih ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Akvaryum ve canlılar güzel görünüyor :nazar: file işi mantıklı olmuş yalnız file sık mı? Işığı önlemesinde...

igvesm ve TencoMelih bunu beğendi.
  5. igvesm

igvesm

Yer:
    Adana
    İsim:
    mustafa sevgi
    Teşekkürler, yok bende ışığa engel olmasın diye çok aradım 7-8 mm boşluklu file onun için sorun yaratmıyor

ttolay, TencoMelih ve Alparslan bunu beğendi.
  6. duman

duman

İsim:
    gökhan arabacıoğlu
    maşallah çok güzel olmuş.bende nano hazırlığındayım.tek eksik sağlıklı canlı kaya bulamıyorum.sen kayaları sadece bakteri kültürüylemi canlandırdın.ölü mercan kayalarınıda temizleyip bakteri kültürüyle canlandıra bilir miyiz?
    eğer oluyorsa nano günlük geliyor...temo4

Sayfayı Paylaş