1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Nano Akvaryum Kurulumunda Hız Rekoru

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 26 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bölüm Akvaryum Kahvesi sonuçta ve bu nano akvaryum kurulumu tam buraya göre. Burada biraz yargı veya üzerine yazışılarak kahve ortamına çıkmaya uygun konu.

http://www.akvaryumportali.com/reef-akvaryum-portali/kucuk-ama-mutlu-144.html konusuna bakın ve özellikle dikkatinizi çekerim eski tarihi ile tuzlu suyun biraz öcü olduğu dönemlere ait olmasıyla kimilerince tepki ama kimilerince de bu nasıl iş olarak kabul edilen hızlı nano anlayışı.

Oysa her zaman akıllı hareket diyoruz. Bazen 20-30 litrelik nanolar kuruyor akvaryistler, bu nanolara canlı alırken esnafın su değişim zamanı gidip esnafın suyunu alarak nanoyu kurup sistem tamamlanınca uygun ve artık oturmuş palyaço veya damsel veya diğer uygun balıkları eklemek mümkün.

Yıllar önce böyle hız rekorunu elinde tutan bir nano kurulumum var bankadaki odama.

Aydınlatmasına dikkat.:F Müzik ise tam benlik.:F

[GOOGLE]-733676234547132878&hl=en[/GOOGLE]

2. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N
    Cevap: Nano Akvaryum Kurulumunda Hız Rekoru

hahahaha Aydınlatma mükemmel! Bazen bazı şeyler oluyor mu oluyor işte, bazısında oluyor bazısında ölüyor :D

3. iuzunok

iuzunok

Yer:
    Ankara
    İsim:
    ismail uzunok
    Cevap: Nano Akvaryum Kurulumunda Hız Rekoru

Temel hocam müzük benimde dikkatimi çekti tam müzik size uygun diyecektim ki alttaki "Müzik ise tam benlik" ibaresini gördüm :)

Sayfayı Paylaş