1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Nano Betta Akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Utik tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Utik

Utik

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Utku Çallak
    Bugün kurduğum ikinci akvaryumumu sizlerle tanıştırmak istedim 10 litre akvaryumda double tail betta besliyorum.Zemine hagen siyah kum var.40 watt ampul ile aydınlatıyorum.Daha fazla bitkilendirmek istiyorum özellikle zemin bitkisi eklemeyi planlıyorum işte resimler yorumlarınızı bekliyorum.

20140403_214300.jpg 20140403_214210.jpg

20140403_214233.jpg 20140403_214217.jpg

veysel bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Çok güzel olmuş eline sağlık. Maşallah :nazar:
    Utku biraz taban bitkisi ve arka tarafa uzun bitkiler eklersen süper olur, birde ufak mangrov kökü de buldun mu tamamdır...

Utik bunu beğendi.
  3. Utik

Utik

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Utku Çallak
    Teşekkürler solda taşın arkasına bacopa veya cabomba düşünüyorum.Ön plana çim görünümü vericek bi bitki istiyorum.Özellikle cuba çok hoşuma gidiyor ama bakabilceğimi sanmıyorum daha basit bi bitki ne olabilir?

4. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    :çiçek:Eline sağlık :)...Gayet güzel gözüküyor yeni akvaryumun...

Utik bunu beğendi.
  5. gokhantiknaz

gokhantiknaz

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Gkohan tiknazoglu
    Parvula dikebilirsin. ama 40 watt çok geldi bana.iu 11 wattlık pl ışıklandan kullanabilirsiniz.

6. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Eline sağlık, biraz su üstü bitkisi de eklenebilir güzel de olur sağlıkla besle.

Sayfayı Paylaş