1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Nano pslerdeki duraksama ve düzensiz gürültü

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde halit7502 tarafından 17 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. halit7502

halit7502

İsim:
    halit il
    Selamlar elimde bmqq 2 ve hydor slim Nano var hydor slim sürekli duruyor çalışmıyor ara ara bir kaç saniye kopuk çıkışı çalışıp tekrardan duraksiyor. Motoru komple değiştirdim yine sonuç değişmedi hava hortumunu değiştirdim yine olmadı. Bmqq 2de öyle bir sorun yoktu oda başladı duraksama yok ancak ara ara gürültü artısı var bunda fişi çıkarıp taktigimda belirli bir süre o gürültü olmuyor ve sonra tekrar başlıyor gerçekten bunaldım yardımcı olan olursa çok makbule geçer.

2. muhoni

muhoni

Yer:
    Sinop
    Selamlar. Sorunuza çare bilmiyorum. Ben de pek çok ucuz orta halli ps kullandım. Aynı ya da benzer sıkıntıları yaşadım. Bu klansmanda Tunze 9004 edindikten sonra dertlerim bitti.

halit7502 bunu beğendi.
  3. halit7502

halit7502

İsim:
    halit il
    Anladım teşekkür ederim ama başka bir açıklaması var bunun sanki yeni sıfır makineler bunlar ve hava alışı hariç başka bir sıkıntı var muhtemelen

Sayfayı Paylaş