1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

NANO REEF NEWA MORE 30 R

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde ARİFYAVUZ tarafından 13 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. ARİFYAVUZ

ARİFYAVUZ

İsim:
    Arif
    Merhabalar;
    Foruma yeni üyeyim Newa More 30r nano deniz akvaryumumu tanıtmak istedim
    Yorum Ve Önerilerinizi bekliyorum
    Tank yaklaşık 1,5 aylık
    Tankı büyütmek istediğimden ilgili alana ilan verilmiştir.

Ekli Dosyalar:

seaman038 ve veysel bunu beğendi.
  2. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Arif bey ilgili alana değil ilgisiz alana yazmissiniz ilanı bu sebeple silindi

3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Tomato palyaçolara dokunmamış, blue tang var hacim 28 litre. Wrase var ilginç bir tank olmuş. Henüz yeni tank ilerisi için en ufak bir ilgisizikte sıkıntı yaşanır.

Tıpkı sov tankları gibi olmuş fuarlarda sergilenen bir kaç günlük periyotta idare edebilen, sadece albeni yaratmak amaçlı.

Yine de güzel ilgilenilmiş bu süre içinde sıkıntısız gitmiş. Emeginize sağlık.

ARİFYAVUZ ve Pennywise bunu beğendi.
  4. ARİFYAVUZ

ARİFYAVUZ

İsim:
    Arif
    teşekkürler Veysel Bey

veysel bunu beğendi.
  5. seaman038

seaman038

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    ahmet soner bal
    bence fena durmuyor arif bey umarım veysel beyin dediği gibi devam eder hayırlı olsun tankınız hoşgeldiniz

6. ARİFYAVUZ

ARİFYAVUZ

İsim:
    Arif
    Teşekkürler Ahmet Bey 2000 Yılından beri bu hobiyle uğraşıyorum yaklaşık 2 yıl bir ara verdikten sonra tekrar başladım 50*50*45 sumplı yeni bir tank aldım bütün malzemeleri hazır fakat henüz kurulumunu yapmadım. Evet Veysel bey tankı ilginç buldu. Bence de henüz 1,5 aylık kayaları çıktıktan sonra çeşme suyu ile kurulmuş kalan 15 litrelik su hacminde 9 adet balık,4 adet karides ve resimlerdeki gibi birçok sps ve lps mercan türünün bu denli sağlıklı olması çok ilginç. Zaten amacım albeni oluşturmaktan ziyade evime geldiğimde bana ve çocuklarıma keyif veren renkli ,canlı,hoş bir görüntü olması. İyi temennileriniz için teşekkür ederim.

veysel ve seaman038 bunu beğendi.
  7. seaman038

seaman038

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    ahmet soner bal
    aşağı yukarı aynı yıllarda başlamışız yeni kurulumdaki deneyimlerinizi yine konu başlığı olarak açarsanız son derece haz aldığımız kurulum sahnesini birde sizden izlemiş oluruz arif bey

8. ARİFYAVUZ

ARİFYAVUZ

İsim:
    Arif
    Kesinlikle Ahmet Bey; yeni tankın kurulumunu buradaki tecrübeli arkadaşların da görüşlerini alarak aşama aşama buradan detaylandırmayı düşünüyorum

seaman038 bunu beğendi.
  9. seaman038

seaman038

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    ahmet soner bal
    şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz o zaman tabii 2000 yılından gelen deneyimleride bekliyoruz orasıda sizde artıktemo19

Sayfayı Paylaş