1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Nano Resif Kurulumu Detaylı Anlatımlarla

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde Efe Zorba tarafından 6 Ekim 2019 başlatılmıştır.

1. Efe Zorba

Efe Zorba

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Efe Zorba
    Merhaba dostlar, geçtiğimiz yıl aralık ayında kurmaya başladığım nano resifimin artık belirli bir düzene oturduğunu düşündüğüm için kurulum videolarını sizlerle paylaşmaya karar verdim, şimdilik 5 adet videodan oluşan serimin ilk videosunu paylaşmış bulunmaktayım. Yeni başlayanlara fikir vermesi açısından faydalı olabileceğini düşünüyorum. Eğer ilgi görürse şuanki güncel durumla ilgili bir videoda yapmayı düşünüyorum, yaklaşık bir yıl geçti değişen birçok şey mevcut. Video serisi şimdilik kurulum ve ilk bir aydan ibaret durumda. Destek ve tavsiyelerinizle bu seriyi olabildiğince faydalı bir rehber haline getirebilmeyi umuyorum. Hepinize iyi seyirler.

Yeni gelen videolardan haberdar olmak istiyorsanız abone olabilirsiniz. Fikirlerinizi veya sorularınızı yorum olarak bekliyorum.

2. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Eline sağlık, meslektaşın olarak 3D sunumlarını da beğendim. Youtube' ta hobi adına Türkçe içeriğin daha da fazlalaştırılması yolunda atılan güzel bir adım olmuş. Devamını bekleriz.

Efe Zorba ve veysel bunu beğendi.
  3. Efe Zorba

Efe Zorba

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Efe Zorba
    Teşekkürler Mahir abi, bende hobinin gelişmesi açısından faydalı olacağını ümit ediyorum.
    Videoların devamı her cumartesi yüklenecek, hazır bekliyorlar şuanda.

Sayfayı Paylaş