1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Nanoyla başlangıç

Başlığı 'Nano Reef Akvaryum Kurulumları' kategorisinde Adm tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Adm

Adm

İsim:
    Admk
    Merhabalar
    Çarşamba günü aldığım nanomla son durumum bu şekilde bugünde ilacını döktüm sistem çalışmakda

Burdan sonraki şüreçde yardım ve önerilerinizi bekliyorum..
    (Nemo ve onlara uyum sağlayan ufak türlerden beslemeyi düşünüyorum)

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      57,8 KB
      Görüntüleme:
      425
    veysel bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    İlaç dediğin nitrivec pek işe yaramaz tuzlu suda, hatta seranın hiç bir ürünü yaramaz.

Kurulumda yapılan işlemler neler? Tuzluluk kaçta ısı nedir? Kullanılan malzemeler neler ps dalga motoru vs. Kumun ne?

3. ünal57

ünal57

İsim:
    ünal
    Evet Veysel beyin dedigi gibi cevaplaması yereken bir dünya soru var. Kaya koymamışsınız galiba koyduktan sonra bakteri kültürü ekleyip diatomu bekleyeceksiniz. Ama ilk önce tank hakkında detaylı bilgı lütfen

4. Adm

Adm

İsim:
    Admk
    Gözüm korkmaya başladı :( cok iş var gibi
    35 lt lik bir nano dophin kit olarak aldım ps2012 var ısı 18 c tuzluluk 1020 gözüküyor
    Yaklaşık 1 kilo tuz ekledim sera bio nitrivec ekledim bu şekilde 2 gündür çalışıyor

5. ünal57

ünal57

İsim:
    ünal
    Korkmayın canım kayaları gırın diatom baßlasın her günün sabahında gözleriniz yeni olußumlar arar olacak hep bu hazzı hiç bir sey vermiyor.

Sayfayı Paylaş