1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Nasılsınız bügün??

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde KeVoK tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. KeVoK

KeVoK

Yazın bakalım nasılsınız bügün?

Ben başlim çok iyiyim. Bugün ne iş vardı ne birşey vardı. Bütün gün oturdum dinlendim :D

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Nasılsınız bügün??

Ben bugün çok kötüyüm. İki gündür yağan yağmur yüzünden aldığım işin hala montajını yapamadım ve paramı alamadım. Bu yüzden hem sinirliyim hemde kötüyüm. :hasta: Yağmur berekettir herzaman yağsın isterim ama mübarek 4-5 saat ara versede bizde bereketimizi alsak. :)

3. KeVoK

KeVoK

Nasılsınız bügün??

Üzülme sinirlenme. üzülünce veya sinirlenince hava düzelmiyor. Boşu boşuna kendine zarar veriyorsun hocam. Hava düzelince sende iki kat iş yaparsın inşallah :cicek: :cicek:

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Nasılsınız bügün??

İnşallah ama havalar düzelinceye kadarda işler üst üste birikiyor ve kendime bile zaman ayıramıyorum. :hasta:

Neyse vardır bundada bir hayır diyelim. :)

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Nas1ls1n1z bügün??

Ben de iyi degilim. Mecburi Antalya seyahatinde mecburi programlara ve toplantilara katiliyorum. Biraz evvel yemek yarismasina girdik ekiplere ayrilarak ve ikinci olduk. Fakat simdi de servisteyim ve gece bara gidiyoruz ve tabi yine mecburi olarak. Otel odasinda olmayi tercih ederdim. Yahut cepten yazmak yerine masa bilgisayarini tercih ederdim.

Cep mesaj...

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Nasılsınız bügün??

Hocam daha ne istiyorsun ? Ne güzel işte barlar,eğlence,hayat dolu dizgin. haha:

7. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Nasılsınız bügün??

Bizde cumartesileri yarım gün çalışıyoruz. Yarım gün olduğu için stresi en yüksek olan gün. Bu saatte bile sabahın stresinden başım ağrıyor.

Temel abi az çok işini biliyorum sabit durduğun yok zor iş Allah yarıdmcın olsun.

8. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Nasılsınız bügün??

Bugünbende yarım çalışıyorum teknik destekte her cumartesi nöbete kardeşim hafta içi millet oturuyor herhalde hafta sonu oldumu başımdan iş eksik olmuyor Allahtan öğlene kadarda çabucak saat 12 :00 oluyor :heyo:

9. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Nasılsınız bügün??

Dün de iyiydim çok şükür bugün de iyiyim. Hafta sonları mesai olmadığı için genelde iyi oluyorum. Hele arkaşlarımı ziyaret ettiğimde ooo o zaman demeyin keyfime...

10. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Nasılsınız bügün??

Bütün gün akvaryumlarımla uğraştım. Harikaydım, mutluydum :basardim:

Ama yaşarsak yarın sabah yine Bursa yolcusuyum. Şu andan itibaren üzgünüm :(
    Yine de hayat güzel, şükürler olsun :heyo:

11. KeVoK

KeVoK

Nasılsınız bügün??

Ben bügün iyi değil gibiyim. Sanki hastalanacam. Boğazım ağrıyor birazcık. Gripmi olacam ne :(

12. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Nasılsınız bügün??

Aman benden uzak dur. /Zaten yakın olma şansın yokta.) haha:

Benim hastalığım hayatta çekilmez. Kendi kahrımı kendim bile çekemiyorum hasta olduğumda. dön:gif

Umarım ciddi bir hastalık geçirmezsin Berfin hanım.

13. KeVoK

KeVoK

Nasılsınız bügün??

Aman sanki bende bilerek size yaklaşacaktım bulaştırmak için :D. Ben hasta olunca allahtan çok çabuk geçiriyorum bitkilerim sayesinde. Evde kaç çeşit ot varsa karıştırıp çay yapıp içiyom. En fazla 2 gün sürüyor çok sükür. (nazar değmesin).
    Olurda biriniz allah korusun bir rahatsızlığı olursa bir yeri ağrırsa haber verin ot önerim :)

14. KeVoK

KeVoK

Nasılsınız bügün??

Günaydın herkese. Daha 1 saat önce kalktim. Tünaydın yerine günaydın artık.:D
    kahvaltı yerine direk öğlen yemeğine yetiştim. Hamsi vardı yemekte. Yerken sizlerin balıkları geldi aklıma :D :D :F :F

15. salkayetrer

salkayetrer

Yer:
    Adana
    İsim:
    Seha
    Nasılsınız bügün??

Eh güzel gibiydi ama melankolik bir gündü...

16. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Nasılsınız bügün??

ALLAH yengeye sabır versin o zaman abi. :D

17. KeVoK

KeVoK

Nasılsınız bügün??

Günaydın..
    Ben hiç iyi değilim. Hava soğuk dondum. Uykusuzum ama kalkmak zorunda kaldım elmasalyongozlar ve 3 balığımı almaya geldiler sabah sabah kalktım yani. 1 saat sonrada işe gideceğim bütün gün saat 8-9 kadar ordayım.off offf....

Sayfayı Paylaş