1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ne önerirsiniz?

Başlığı 'Tatlı Su Üretme ve Yetiştirme' kategorisinde METİN SUVAR tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. METİN SUVAR

METİN SUVAR

İsim:
    METİN SUVAR
    Merhaba depremden sonra kaldırmak zorunda kaldığım 180 lt lik akvaryumumu tekrar kurmaya karar verdim.Aslında bu konuyu yazdığım gece yine 4.6 ile sallandık,ve yarım kaldı,konuyu mecburen şimdi yazabildim.Ancak 1 koloni sarı prensesin yanında kolay yavru alabileceğim tür olarak ne ekleyeceğime karar veremiyorum.Aklımda mavi prenses,ahli ve auratus var bu konuda farklı olarak ne veya hangilerini önerirsiniz ? Siz değerli portal ailesinin görüş ve önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Aslında akvaryum çok büyük sayılmaz, ben olsam koloni olmuş sarı prenseslerin yanına başka balık eklemem, belki yunus olabilir...:)

3. METİN SUVAR

METİN SUVAR

İsim:
    METİN SUVAR
    Yunuslar hem geç büyüyor hemde daha fazla hacim istiyorlar bu yüzden düşünmedim.

HTC One SV cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. FRK34

FRK34

Yer:
    İSTANBUL-OKMEYDANI
    İsim:
    Faruk KURU
    Bence mavi prenses olabilir.Akvaryum büyük olsa tabi ki yunus. :)

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Mavi prenses eklenirse çiftler değişe bilir melez yavru olabilir...

6. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Auratus sert bir balıktır sıkıntı yaratır, ahli çok güzel balıktır ahli olabilir. Özellikle erkeklerin rengi çok güzel oluyor. Ben birinci elden besleyen biri olarak tavsiye ederim.

TencoMelih bunu beğendi.
  7. METİN SUVAR

METİN SUVAR

İsim:
    METİN SUVAR
    1e 1d ahli-1e 3d mavi prenses-1e 3d sarı prenses-1e 3d iceman aldım disilerin ağızları doluydu,onlarida yavru akvaryumuna sagdim.

HTC One SV cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş