1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ne Zebraymış ...

Başlığı 'Amerikan ve Piranha Balıkları' kategorisinde fth-94 tarafından 1 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Merhabayın,

2 haftadır 1 çift damızlık boyda zebra arıyorum. Bakmadığım yer kalmadı. Bahçelievler , Bakırköy , Eminönü ve Lale akvaryuma baktım. Fakat 1 çift zebra bulamadım. 2 hafta önce Eminönündeki bir akvaryumcu getirteceğini söylemişti. 1 hafta sonra gittim 3-4 cmlik zebralar getirtmişti bende almadım. Damızlık boylarda olsun dedim adama. Adamda haftaya ( yani bugün ) getiririm dedi. Bende bugun gittim fakat söyleyen arkadaş yoktu başka biri vardı.. Zebralar dün gelmiş ve bugun sabah satılmıştı. :( Yine üzgün ve elim boş olarak eve döndüm. Neymiş bu zebralar yahu...

Konu yanlış yerdeyse taşıyınız...

2. james_34

james_34 Üstad Üye...

İsim:
    can candaş
  3. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Ne Zebraymış ...

İşte 1 tane aldım :D Yavru 3 cm var yok :) Ben buyuk damızlık boylarda istiyorum.

4. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Ne Zebraymış ...

Fatih bizim buraya gel akvaryumcularda dolu damızlık zebra var ;) Msn'den konuşuruz. ;) Hemde yavru vermiş ben hep görüyorum hem sen gelince ben sanada hediye balıkta vericem.

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Ne Zebraymış ...

Bakalım bir Cumartesi ola hayrola...

6. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Ne Zebraymış ...

Fatih,bu tarafa gelebilirsen Orhan (verko) abide iki çift damızlık var.Üste para bile verir onları alırsan. :) Orhan abi ile irtibata girmen yeterli. ;)

7. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Ne Zebraymış ...

Karşıya gelmem çok zor ya :( Hele hele Pendiğe hiç olmaz :) Ama ortak noktada buluşabiliriz. Karşıya gelebilirsem anca Kadıköye gelebilirim. Acaba getirirmi ?

8. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Ne Zebraymış ...

Orhan abi çalıştığı için gelemez sanırım.

9. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Ne Zebraymış ...

Pendik taraflarını hiç bilemiyorum :( Az uz birtek Tuzlayı biliyorum o civarda.

Sayfayı Paylaş