1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Neden Akvaryumda Sorun Yok

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Alparslan tarafından 22 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Şu meşhur(?) ni bende bir kullansam diye akvaryumlara bir saat baktım bir şey bulamadım,bende bunu sorayım dedim klavyenin soru işareti yepyeni kaldı hemde biraz kullanayım dedim...temo4

Belkide sebebi ufak kardeşim Bilhan dır... temo25
    Yanlış anlaşılmak istemem. Şöyle düşünelim bizim sitemize göz atan ve akvaryuma hevesli olan biri gözüyle bakalım,ne düşünür biliyor musunuz? Bence bu kadar şikayetten hevesini kalbine gömer korkar,affedersiniz misal vereyim kedi şeyini görüp de ne büyük yaram var diye bağırır ya onun gibi,benzeri konulardan şikayetlerden çekinir ve korkar.Doğanın gereği biliyorsunuz ağlamayan çocuğa süt verilmez hesabı,sitede benim gibi yüzlerce akvaryumunda sorunu olmayan üyeler de var doğal olarak onlardan tık yok,bende istedim ki onlarda ara sıra katılıp benim kide iyi gidiyor desinler.

Saygılar...

2. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Maşallah diyelim sorunsuz devam etsin. :)

Alparslan bunu beğendi.
  3. barabelli

barabelli

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Eray YILMAZ
    Olayın mantığını kavrayamadım Alparslan.Nereye varmak istiyorsun acaba?Bir kavratsan bize??

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Alparslancığım Sorun yokda sorunmu istiyorsun kardeşim Biz sorundan kurtulamıyoruz sende sorun yok sorun istiyorsun ya :sopa:

Alparslan bunu beğendi.
  5. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Yok yok Alparslan kardeşim haklı olarak hava atıyor:okey:

KGEYGS ve Alparslan bunu beğendi.
  6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Eray abi denildi ya her kez akvaryumunun durumunu ayrı konuda yazsın diye,ne yapa bilirim baktım baktım benimkilerde de şimdilik sorun yok Maşallah ...temo11

7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Yok kardeşim eskiden bende çok sorun yaşadım,ama Temel abimin dediklerini uyguladıktan sonra sorun kalmadı söz dinlemeye devam yani eklenecek balığı bile ona sormadan eklemem...temo4

Hakan abi beni tanıyan tanır hava olayı benim yapamıyacağım bir şey beni tanıyanlaramı atayım da komik duruma düşeyim...:koptum:

ßy Mirac Küçükerdem bunu beğendi.
  8. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    temo25

Alparslan bunu beğendi.
  9. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Adam sorun yok diye her yere bir bidon suyla yardıma gidiyor. Sırf sorun göreyim diye:koptum:

10. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    temo25Yusuf abi Yardım sever yüreği temiz kardeşimin benim :kucaklıyorum:

Alparslan bunu beğendi.
  11. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    O na şüphe yok tabii mübalağa yapıyoruz. Alpi bir taraftar anketi yapsak kahvede nasıl olur. Ben anket işini çözemedim.

12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bence harika bir konu başlığı. Evet, neden birileri sorundan kurtulamaz da, birileri neden ben de sorun yok diye sorar?

Bu soruyu biraz derin düşünürsek 20 makalelik tecrübe yazıları çıkar.

Bu iki uç arasındaki fark sadece maddi imkan olsa ilk Alparslan dertliyim konusu açardı, öyleyse nedenler nelerdir?

13. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Abi nedenini yazmış işte "Temel abiye demeden balık bile atmam içine" diye temo19

14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Sağ olsun beni sevdiği için yazıyor, yoksa akvaryumundaki balıklardan haberim konuda görünce oluyor. :D Ha şu var, akvaryuma bakış açısında etkim fazla oldu.

15. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bazı abiler ve arkadaşlar belki bende sorun yok diye kızmış olabilirler,ama 8 ay geriye gidildiği zaman benim yaşadığım sorunları ender üye yaşamıştır,akvaryum portalı sayesinde sorunlar çözüldü bilen bilir 7 aydır Allaha şükür sorun yok,dikkat ederseniz şuanda bile akvaryumuma güvenip kafama göre balık almıyorum devamlı ustatlarımdan fikir alarak balık eklemeyi tercih ediyorum ve bende sorun yok diye portala girmemezlik yapmıyorum hatta daha çok giriyorum ki bazı şeylerden ders çıkarmak öğrenmek için.
    Çıkan sorunları tekrarlamayıp ders çıkartmak ve tecrübeli üstadların sözünü dinlemek sabırlı olmak benim sorunsuz akvaryuma ulaştırıyor herhalde...:)

ßy Mirac Küçükerdem ve KGEYGS bunu beğendi.
  16. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bunu sevdim ve bakteri kültürü makalesinde özellikle kullandım. Logo mu yapsak acep¿ :D

17. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Temel abi resim Bilhana da benziyor yani sarı saçlı filan. :koptum:

Bülent abi lego arayışı içindeydi bunu farketseydi kesin koyardı... temo25

ßy Mirac Küçükerdem bunu beğendi.
  18. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Cidden bunu deneyen olmuş mudur ? :D Deneyimlerini paylaşan olursa sevinirim.:)

Alparslan bunu beğendi.
  19. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Alparslan o resimdeki çocuğun ettiği akvaryum Bülent abimin akvaryuma çok benziyor ya temo25

20. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Temel abi bizler forumda yazıyoruz,çiziyoruz....ama iş dönüp dolaşıp uygulanmasına geliyor...uygulayanlar böyle başlıklar açıyor,uygulamayanların açtıkları başlıkları da görüyoruz....çene patlatmak sorun değil,patlatırız da laf dinlenmeyipte sıkıntı çıkınca bazen demiyor değilim niye çene patlatıyoruz diye....Neyse konuyu dağıtmayayım...Kardeşim hep sorunsuz olsun akvaryumların....selamlar

Alparslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş