1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Neden böyle oldu ?

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde fth-94 tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Merhaba,

Son zamanlarda açılan konu sayısında bir düşüklük olduğunu görüyorum. Sizcede öylemi ? Ps işine çok fazla yoğunlaştığınızı düşünüyorum. Bu yüzden portalda açılan konu sayısında gözle görülür bir şekilde düşüş var bence. Şu ps bir bitse eskisi gibi konular açılsa Olcay abi Dıy videolar yüklese :)

2. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Neden böyle oldu ?

Ben yeni üyeyim ama baya bi online oluyorum burda. Başka sitelere göre saygi çerçevesinde burayi tek geçerim . Konulara gelince bencede çok az konu açiliyo açilan konularada çok az cevaplar veriliyo.Belki online olan kişi sayisi cok az belki ilgilenen yok bilemiyorum. İlanlar bölümü mesela neden kimse buraya ilan vermiyo anlamadim herkez başka sitelere ilan üstüne ilan veriyo aradimizida bulamayinca başka sitelere bakmak zorunda kaliyoruz tabikide konular güncellenmediğinde başka sitelere bakiyoruz yani değerli abilerimiz var işin ustasi olmuşlar bu yönden çok güzel bir site ama konu yönünden öyle değil. Fazla bi bilgimiz olsa biz açicaz ama oda bizde yok malesef umarim en kisa zamanda konularla taşar dolar burasi. saygılar:gif

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Neden böyle oldu ?

Fazla konu açılmaması forumda acemi üyenin fazla olmamasından dolayı. Zaten bizim de fazla konu açılsın gibi bir beklentimiz yok çünkü eğer dikkat ederseniz içerik olarak çok zenginiz ve kaliteli olduğunu da söylemek zorundayım. Sonuç alınamayacak konular ve alıntılar derhal arşive taşınır ve oradan belli bir süre sonra silinir. Eğer açılacak konular bu doğrultuda olmayıp ' Lepistesimin kuyruğundaki benek ' olacaksa konu açılmamasını tercih ederiz. Günlük 15 konuyu önemsiyoruz ortalamamızdaki.

İlanlara gelince, ilan bölümünden hiçbir forum bizim kadar ilan silmemiştir. Biz günü geçen ilanları hemen siliyoruz. Artık eskisi kadar ilan silmesi yapmayacağız. Paylaşım yapmayanların portalı sadece ilan vermek için kullanmasıda istemeyiz açıkcası. Burası alım satım sitesi değil, bilgi paylaşım platformudur. İlan konusu hobi içinde akvaristlerin birbirleriyle dayanışması ve daha sağlıklı canlılar elde etmesi için açılmıştır.

Akvaryum portalının ilan bölümü 3.e alırım, 5.e satarımcıların uğramaması gereken bir yerdir ve bu şekilde yani sizin şikayet ettiğiniz şekilde kalması için elimizden geleni yapacağız.

Saygılar...

Sayfayı Paylaş