1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Neden

Başlığı 'Amerikan ve Piranha Balıkları' kategorisinde ozcan13 tarafından 12 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Sa arkadaşlar
    Geçen gün akvaryumcuya gittim.Bir baktım astronotlar gelmiş.Bayıldım ya bu kadar güzel bir balık olamaz ya.Oğlum üniversitede olmasa kesin büyük bir akvaryum kurup alcaktım.Şöyle bir fiyatını sorıyım dedim.2 tane vardı zaten adam 350tl dedi 2sine aha:gif Yuh dedim ya bu balıklar neden bu kadar pahalı yoksa bizim burdamı böyle??

2. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Neden

Özcan hocam boyutuna görede değişebilir.Boyutu kaç cm'di tahminen?Veya eşmiydiler?

3. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Neden

Boyutu 35 40 cm. bile olsa o kadar olmaz...Bizim burda 35. cm astronot 40 TL eş tutsa bile o kadar olmaz bence sizin orada öyle olabilir fiyatları bizim burda eş tutmuş 40 cm 2 astronot bile 150 TL falan .8.

4. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Neden

25 cm vardılar.Şey dedi adam o çift 300tl dedi.Yukarıya 350 yazmışım yanlış yazmışım kusura bakmayın.

5. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Neden

çok pahalı 25 cm çift 300 TL almanızı tavsiye etmem gerçekten çok hemde çok pahalı...

6. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Neden

Almaya kalksam ev halkı isyana kalkar.İlk başta hanım dön:gif Ama balıklar acayip hoşuma gitti.

7. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Neden

Başka yerede bak abi o kadar yüksek olmaması lazım.

8. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir
    Neden

Özcan hocam balığa bakmaktan önce,bence ev halkını ikna etmeniz lazım.Sonra maazallah balığı alırsınız eve getirirsiniz sonra sizde balıkta evden kovulursunuz. :F

9. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Neden

Özcan abi sen o akvaryumcuya bizden selam söyle. ;)

10. By_KadircaN

By_KadircaN

İsim:
    Kadircan Kurt
    Neden

Abi o balıklara o parayı vericeğine o para bizim burdan 30 cm lik 9 tane sağlıklı düzgün astronot alırsın ya gerçekten çok pahalı... dön:gif

11. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Neden

Bugün gittim.Böyle böyle dedim.Yok yav diyor ben bunları 100tl ye getirdim.Günde bunlar birsürü yem yiyor felan.Ha öyle dedim.Çıktım benim akvaryumcuya gittim.Anlattım.Bolu gibi yerde kim alır o balıkları.1-2 gün sonra cennet balığıda geliyormuş.Bettanın yanına alsammı ki diyorum.Akvaryumcunun damızlık lepisteslerinin olduğu akvaryumuda salyangozlar basmış.Hemen sitedeki yöntemi söyledim(salatalık yöntemini).Deneyecek.Adam şey diyor boluda neonları alan yok diyo o kocaman astronotları kim ne yapsın.Süper şeyler anlattı çok eğlendim ya.Hadi selametle çok oldu smiley18.gif saygılar:gif

12. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Neden

Özcan abi bence hobici arkadaşlardan al derim balık ihtiyacını. Bu sıralar akvaryumcuların birçoğu para hırsı yüzünden piyasaya kırma,sağlıksız,hormonla çabuk palazlandırarark satış boyuna ulaştırılmış balık sürüyorlar. (Tabi işini hakkı ile yapan dürüst esnaflarımızı tenzih ederim )

ogiler bunu beğendi.
  13. taygun

taygun Guest

Neden

em34: Aynen öyle.

Atla otobüse, gel İstanbul'a. Akşama iki balığınla evdesin. :D Di mi ama....

14. kaan07

kaan07

İsim:
    Kaan ÖNCÜ
    Neden

Özcan Abi sana tavsiyem 10 cm 4 5 tane alıp 300 litre bir akvaryuma kurabilirsin.Betta yanına katiyen olmaz tek kalemde siler bettayı (yani yutar)

Akvaryumunuz kaç litre ?

15. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Neden

Çok fazla yaa. İnsaf.

16. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    Neden

40lt akvaryumum var sen diyon 300lt smiley18.gif Ben 40 lt yi kurarken neler çektim neler.300lt kurmaya kalksam oğlum evet der hanım hayır der.Ya zaten birde bugünlerde büyük oğlanın üniversite harcı yatcak.300lt felan kuramam ya.Ama ilerde inşallah saygılar:gif

17. green teror

green teror

Astronotlar Kedi, Köpek gibi balıklardır.Sen odaya girdiğin anda akvaryumun üst tarafına çıkarlar yani insan gibi balıklardır.

Sayfayı Paylaş