1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

neonlarım ölüyor

Başlığı 'Tatlı Su Hastalık Tedavi Portalı' kategorisinde karcioglu tarafından 7 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. karcioglu

karcioglu

İsim:
    ali karcı

Canlı Türleri Sayısı :30
    Akvaryum Ne zaman Kuruldu:12 March 2000
    Nasıl bir Beslenme şekli uyguluyorsunuz: karışık yem
    Akvaryumunuzda Oluşan Sorun Belirtileri : canlı doğuran bitkili tankımda yeni aldığım neonlar ölüyor
    Akvaryuma En Son Yapılan İşlem ve Ekler: herhangi bir işlem yapılmadı
    Akvaryumunuzun Ölçüleri: 85*60*40
    Akvaryumda Kullandığınız Ekipmanlar
    dış filtre,iç filtre,ısıtıcı

Fotoğraflar
    07062011118.jpg,07062011119.jpg,07062011120.jpg

Diğer Sormak İstedikleriniz
    sağlıklı olan canlı doğuran tankımda yeni aldığım neonlar ikişer üçer ölüyor neden olabilir

Bu yazı karcioglu tarafından Hastalık belirleme formu kullanılarak akvaryumportali.com adresine yazılmıştır. İzinsiz kullanılamaz.

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Cevap: neonlarım ölüyor

Ali bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Neonlarınızı akvaryuma ekleme sürecini ve akvaryum kurulduktan kaç gün sonra balıkları eklediniz ?

3. methapor

methapor

İsim:
    Polat
    grafikdelisi bunu beğendi.
  4. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak

Sanırım neonlar mango köküde istiyorlar ph yüksek sularda bir takım sıkıntılar oluşabiliyor neonlar için.

5. kerem11

kerem11

İsim:
    Kerem Ürütürk

Yeni konu açmak istemedim.Benim neonlarımda birbirini kovalıyor.Ve ısırmaya çalışıyorlar sanki birbirlerini. Sizce üreme belirtisimi ? Yoksa ters giden bişeylermi var.

6. Yasin K.

Yasin K.

Yer:
    kayseri
    İsim:
    Yasin Kulak

cinsiyetleri aynıdır yani dişi dişiyle erkek erkekle kavga edebilir yada üreme belirtiside olabilir hakimiyet çabasıda olabilir yada kovalanan balıkta bir takım sıkıntılar vardır iç parazit gibi dış parazit gibi ondan da kaynaklanabilir balıklar yanında hasta bi balığı kabul etmezler eşi bile olsa yani benim gözlemlerimden bunları çıkarıyorum fakat farklı şeyler varsa onları bilmem.

7. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Balıklarınızın fotoğrafını veya cinsiyetlerin söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş