1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Neptune Systems - Apex

Başlığı 'Akvaryum Merkezi (Konsept)' kategorisinde Akvaryum Merkezi tarafından 13 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
    Neptune Systems - Apex akvaryum kontrol üniteleri tekrar stoklarımıza girmiştir.

Saygılar,

Mert TEZ

TencoMelih bunu beğendi.
  2. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Bir süredir almak istediğim bir ürün, yinede anlamadığım bazı şeyler var Mert Bey. Tam olarak kontrol ünitesi dahilinde gelen ekipman nedir?

3. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Sorumu geri alıyorum şimdilik:)

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  4. Deniz YILDIZ

Deniz YILDIZ

İsim:
    Deniz YILDIZ
    Kullanıcısı olarak ben cevaplayayım. Apex in içinden ana kontrol modülü, sıcaklık ve pH probe u, ekranı, 6 lı prizi çıkar.

Montimahir bunu beğendi.
  5. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Deniz Bey çok fazla sorum var aslında Apex le ilgili bunları uzunca bir liste yapıp size yönlendirsem boş bir vaktinizde yanıtlarmısınız?

6. Deniz YILDIZ

Deniz YILDIZ

İsim:
    Deniz YILDIZ
    Olur , sıkıntı olmaz. Ama en önemli soruya şimdiden cevap vereyim :) İmkanınız var ise bu hobiyi uzun süreler yapmak istiyorsanız gerçekten güzel bir alet. Diğer modüllerini zamana yayarak alabilirsiniz. Firma oldukça güvenilir bir firmadır. Keza onların distribütörü olan Konsept Akvaryumda. Ayriyetten kullandığım modülleri, ay ışığı modülü, yem makinesi , breakoutbox ıdır. Şu an çok sıkışık olduğumdan ORP probe unu öteledim. İlk fırsatta onu alacağım.

7. Toygar NİRON

Toygar NİRON

Yer:
    İstanbul/Türkiye
    İsim:
    Toygar Niron
    Biliyorum bu konuyla ilgili yazılarınızı zaten okumuştum Deniz Bey. Ben o halde bir ara size mesaj gönderip merak ettiklerimi sormak isterim. Kesinlikle alacağım bir ürün.

Deniz YILDIZ bunu beğendi.
  8. TencoMelih

TencoMelih

Yer:
    Karabük
    İsim:
    Melih
    Toygar bey mükemmel bir ürün bende kullanıyorum

Toygar NİRON bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş