1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Newa More 30 Reef Nano Deniz Akvaryumu

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde ARİFYAVUZ tarafından 13 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. ARİFYAVUZ

ARİFYAVUZ

İsim:
    Arif
    Jeba Rw4 kumandalı devirli dalga motoru.Mag float kazıyıcı bıçaklı mıknatıslı silecek.Testler,Su düzenleyiciler,sıvı katkılar ve yemler. Mercanlar;Xenia 5 kök,zoa frag 3 adet,Zoantid Kaya karışık büyük boy,star polyp büyük boy 1 adet,buble anemone green,hairy mushroom 5 kafa büyük boy,Torch Coral, 3 Adet montipora red plate ,1 Adet Montipora green plate, pink polyp 1 adet, Tube Worms 2 Adet,Green stripped mushroom 1 adet, candy cane coral 2 adet yellow ve red ,Jewell Coral 1 adet yaklaşık 6 kilo Fiji Kaya Balıklar ve Canlılar ;1 adet Cleaner Karides (biri yumurta dolu) ,2 Adet Fire Karides ,1 adet Percula L Boy , 2 adet Percula S Boy , 1 adet Tomato Clown S Boy, 1 Adet Blue Tang M Boy , 1 Adet Purple Goby L Boy , 1 Adet Yellow Wrasse M Boy , 2 Adet Cleaner Conch,1 Adet Doctor Fish,1 Adet Watchmen Gobby,1 Adet Blue Sea Fan ve birçok Sps Fragları
    Parça parça satış imkanım yok maalesef
    Şehir Kütahya-Merkez
    İletişim No 05426528080
    Fiyat olarak komple 3,500-Tl düşünüyorum
    Elden teslim alınmasının canlılar açısından daha uygun olacağını düşünüyorum

Ekli Dosyalar:

Ali ÜLKER bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş