1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

newajet3000 kafamotoru pervane takımı

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde burberrysboy tarafından 1 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. burberrysboy

burberrysboy

İsim:
    umut sayın
    Merhaba arkadaşlar, kullanmış olduğum newa jet3000 kafa motoruma, pervane takımı almak istiyorum. Bildiğim birkaç sitenin, yedek parça kısmına baktım fakat ya ellerinde yok ya da başka kafa motorları'nın parçaları mevcut. Sizlerin önereceği bir yer var mıdır? nereden bulabilirim?

2. seaman038

seaman038

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    ahmet soner bal
    Mili kırdıysanız eğer ve bu yüzden almak istiyorsanız kumpasla milin kalınlığını ölçün benim elimde birkaç mil var size hediye edeyim sorun çözülsün işallah

3. burberrysboy

burberrysboy

İsim:
    umut sayın
    çok teşekkür ederim Ahmet Bey milim sağlam çırpıcı takılı motorda, ilerde ps'yi büyütürsem kullanırım diye hazırlamıştım pervaneyi nereye koydum aradım taradım yok,taşınma sırasında kaybettim sanırım. O yüzden pervane arıyorum.

4. seaman038

seaman038

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    ahmet soner bal
    Pervanenın boyutlarınada bakın bozuk motorların parçalarını atmadım uyar belki

5. burberrysboy

burberrysboy

İsim:
    umut sayın
  6. seaman038

seaman038

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    ahmet soner bal
    Ben bu ölçülere uygun varmı yarın bakıyorum olmazsa biraz keser biçer eğeleriz yeterki yükseklik kurtarsın dış çapı hallederim

7. seaman038

seaman038

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    ahmet soner bal
    Birde milin çapı lazım yerleştirmek için gerçi bol gelirse teflon ve japonla halledilir yeterki yükseklik kurtarsın

Sayfayı Paylaş