1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Nihayet Bismillah Diyebildim...

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde sevalarda tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. sevalarda

sevalarda

Yer:
    izmir
    İsim:
    umut ömer öztürk
    Merhaba arkadaşlar sonunda tankımı aktif hale getirebildim. bu iş gerçektende ciddi maliyetli bir iş umarım yaptığım masraflara değer, fakat bu işte yeni olduğum için kafama takılan bazı sorular var eminim ki bu işte usta olan arkadaşlarım bana bazı konularda yardımcı olacaklardır... Şimdiden hepsine teşekkür ederim.

öncelikle tank oldukça bulanık bu bulanıklık nezaman düzelir yada berraklaştırmak için herhangi bir ilaç vs bişey kullanmam gerekiyor mıı ?

bm curve 7 ps var dikkat ettim toplama yaparken hazneye suda alıyor bu normal mi ? haznede sadece köpük olması gerekmiyor mu ? bir kaç kişiye sordum tankın yeni olduğu için suyuda içerisine alıyor olabilir dediler.

tankım 120x70x50H yaklaşık 50 kg kaya var tuz oranı nı tam olarak ayarlamış durumdayım sabırla tankımın oturmasını bekliyorum...

Ekli Dosyalar:

2. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Öncelikle hayırlı olsun...Su ps efektif topladıkça 2-3 güne düzene girer...PS in başlangıçta bunu yapması normaldir.Çalışma videosunu ekleyebilirseniz daha rahat yorum yaparız.Saygılarımla

sevalarda bunu beğendi.
  3. sevalarda

sevalarda

Yer:
    izmir
    İsim:
    umut ömer öztürk
    çalışma şeklini minimuma aldım sorun düzeldi

4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hayirli olsun, ps ilk bir kaç gun hafif sulu toplarsa bulaniklikta çabuk gider. Ps toplar sari su şeklinde.

sevalarda bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş