1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
  Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ocean Free OF Hydra 30 İç Filtre 550 L/H

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Gökhan eyüp gündüz tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Gökhan eyüp gündüz

  Gökhan eyüp gündüz

  Mesajlar:
  37
  İsim:
  gökhan eyüp gündüz
  Ürünü tatlı su akvaryumunda 2 ay kullandımsıfır gibıdır Tuzlusuya geçtiğimden dolayı boştadır fiyat pazarlıksız 60 tl kargo yapılır. Ürün ile ilgili ayrıntılar aşağıdadır


  Bilim adamları ve yerel bir araştırma şirketi tarafından ortaklaşa geliştirilen Hydro-Pure teknoloji geleneksel sistemlere göre akvaryumlarda çok daha fazla doğal filtrasyon işlemi yeteneğine sahiptir.

  Dünya'da kendi alanında ilk olan, çevre dostu, enerji tasarrufunda etkin Hydro-Pure Teknoloji; tüm su hayatında doğal ve kimyasal kirliliğin olmadığı ortamlar için, süs balıkları endüstrisinde bir örnek teşkil eder.

  Hydro-Pure teknolojisinin biyolojik süreci sadece akvaryumlarda atık dönüşümü için etkin ve emin olmakla kalmaz, aynı zamanda enerji tüketiminin minimum seviyede kullanılmasını sağlar.Böylece daha az enerji ile daha çok filtrasyon yapılması sağlanır.

  Hydro-Pure teknoloji tekniğinin amacı Amonyak ve nitriti çok düşük elektrik akımı ile hızla nitrojen gazına çevirip akvaryum dışına atar.Bu işlem çok daha az müdahaleci basit ve düşük maliyetlidir.Çok yüksek enerji tüketimi kullanan diğer elek tiriz teknikleri ile karşılaştırılabilir değildir.

  Sistemin özelliği yüksek akım ihtiyacı olmadan tüm dönüşüm sürecini katalize eden özel olarak formüle edilmiş orta kısımdaki değişebilir kartuş (Cata-Pure) bulunmaktadır.

  Doğal biyolojik filtrasyon ile birleştiğinde Hydro-Pure teknolojisi akvaryumlarda su kalitesinin daha istikrarlı ve balıklara zararlı olan dalgalanmanın (örn. amonyak dalgalanması) önüne geçecektir.Ayrıca amonyak ve nitriti yok ederken nitrat, fosfat ve ph'ı dengede tutar.

  Bu teknolojini etkisi ile, su kalitesindeki iyileştirme sonucu balıklarda daha canlı renkler, sağlıklı, hızlı büyüme ve uzun ömürlü olmaları sağlanır.Örneğin; Akvaryumunuzdaki kurulu sistem ve su miktarı 10 adet balık beslemeye müsait ise Hydro-Pure teknolojisini de sisteme eklediğinizde 50 adet balık besleyebilirsiniz.Kurulum ve Kullanımı: Motor üzerinde bulunan vantuzlar yardımı ile tamamı akvaryumdaki suyun içeresine batırılarak monte edilir, filtrenin tamamının suyun içerisinde olması şarttır. Aksi taktirde suyun dışarısında kaldığında motoru yanar ve çalışmaz hale gelir. Filtrenin içerisinde bulunan karbon kullanıma bağlı olarak 6 ay yada 1 yıl içerisinde yenisi ile değiştirilmesi önerilir, bu da suyun daha iyi temizlenmesini sağlar.

  - Filtrenizi akvaryum su seviyesinin altında kalacak şekilde vantuzlar yardımı ile cama yapıştırınız.
  - 220 V güç noktasına bağlantı yapınız.
  - Filtrenin ömrünü uzatmak için filtrenizi belli aralıklarla musluk suyunda deterjan kullanmadan yıkayınız.
  - Ellerinizi akvaryum suyuna sokmadan önce akvaryumunuzda çalışan tüm elektrikli aletlerin fişini çekiniz.
  - Filtrenizi akvaryum suyu dışaında çalıştırmayınız. fotoğraf 1 (1).JPG fotoğraf 2 (1).JPG
   
  TencoMelih bunu beğendi.
 2. Gökhan eyüp gündüz

  Gökhan eyüp gündüz

  Mesajlar:
  37
  İsim:
  gökhan eyüp gündüz
 3. Pusula22

  Pusula22

  Mesajlar:
  1
  İsim:
  Mehmet
  Ürünü satmadiysaniz ben alırım
  5442882311
   
 4. Eyup dinc

  Eyup dinc

  Mesajlar:
  2
  İsim:
  Eyup
  Ürün duruyor mu
   

Sayfayı Paylaş